טורים אישיים

לחזור ולראות בצבע

טורים אישיים24 במרץ 2019    דקה אחת
0
לחזור ולראות בצבע

לעתים, כשחווים קושי, התמונה שראינו בצבע הופכת לשחור-לבן, התנועה הופכת להיות איטית ומגושמת ואנחנו מדשדשים במקום.
כל שיבוש נוסף שקורה בחייכם מחזק את התחזית הפסימית ומשמש אות לבאות.
הביצה שבה אנו מדשדשים מוכרת. אין צורך להתאמץ ולזוז. "טוב לנו ככה", אנחנו משכנעים את עצמנו ומקווים שרק שלא יהיה יותר גרוע.
כשלא עושים מה שבאמת רוצים ומפסיקים להאמין שהטוב יגיע, האנרגיות יורדות, וכך גם המוטיבציה לעשייה. המינימום מנותב לתפקוד הכרחי כדי להתקיים.
כשהלב לא רגוע ויש חוסר איזון, אין שקט נפשי. ההיגיון משתבש. ההחלטות לא רציונאליות. במצב כזה מתפתים לרכישות מיותרות של חפצים יקרים, או מוצאים פתרונות "קסם" להקלה מהירה, כמו אכילת יתר. יש כאלה שהולכים לידעונים שמפיגים את הכאב לזמן קצר. בסופו של דבר, הבעיה לא נעלמת.
כשרוצים לחזור ולראות את החיים בצבע, צריך קודם להחליט ולזהות את הבעיה. צריך להבין את המציאות, לאזור אומץ ולעשות שינוי.
זה כרוך בלהבין לאן אנחנו רוצים להתקדם, וזה אומר שאנחנו חייבים לשנות בהקדם הרגלים.
איש מקצוע מנוסה שיש לו כימיה איתכם יכול להוביל בבטחה. זה אומר שאתם צריכים לוותר על שליטה, להבין שאין קיצורי דרך. עם התובנות והשינויים שתחוו תייצרו תקשורת חדשה. דיאלוג שלא היה קודם – יקדם אתכם למטרה כמו יצירת מערכת יחסים חדשה וגם תיקון מערכות יחסים קיימות, הן במובן האישי וגם המקצועי.
ברגע שתעשו את זה, ההתייחסות אליכם תשתנה וההרגשה הטובה תופיע. אט אט תחזרו להיות בטוחים בעצמכם וההתנהגות החדשה שתסגלו תייצר מצבים שלא קרו בעבר, ממש כמו מלאכת מחשבת. תוך זמן קצר ובמספר פגישות, כל אחד על פי קצב התקדמות שלו יבחין שהתמונה מתבהרת. הצבע יחזור ואיתו המוטיבציה לעשות את כל מה שתכננתם וחלמתם לעשות. אי אפשר יהיה לעצור אתכם, השמחה תשוב לחייכם. צריך רק סבלנות, נחישות ועשייה. בהצלחה.

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

“מה ששלי – שלי, ומה ששלך –...

הסיטואציה הבאה מוכרת בוודאי לרבים מכם: הילד הזמין חבר, בהתחלה הכל מתנהל כשורה, הילדים משחקים, מדברים ונהנים. לאחר זמן מה...

טורים אישיים17 בנובמבר 2019    3 דקות
0

רווק בזוגיות

הביטו סביבכם ותאמרו לי מה אתם רואים? בוודאי תמצאו לא מעט זוגות, אבל גם לא מעט רווקים בגילאים שונים, שהמשותף...

טורים אישיים17 בנובמבר 2019    2 דקות

כתיבת תגובה