טורים אישיים

רוטרי גבעתיים למען הקהילה

טורים אישיים20 במרץ 2019    דקה אחת
0
רוטרי גבעתיים למען הקהילה

מועדון הרוטרי בגבעתיים החל בפעילותו בשנת הרוטרי החדשה שהחלה ב-1.7.2018 בהנהגתה של הנשיאה החדשה מיכל פריהר. מדובר במועדון הוותיק במועדוני גבעתיים. בחודש אפריל 2019 הוא יציין 58 שנים של פעילות למען הקהילה.

גם השנה תערך במועדון תחרות הנואם הצעיר – פרויקט שארגון הרוטרי מעודד בהתמדה זה למעלה מ-30 שנה.

עקב הפרסום הרב שהפרויקט הזה קיבל בארגון הרוטרי העולמי, מתוכננת השנה תחרות DEBATE בינלאומית בשפה האנגלית בה תשתתפנה צ'כיה, סלובניה, קרואטיה, רומניה ואוקראינה וכמובן ישראל.

גבעתיים מצטיינת בתחרות הנואם הצעיר כאשר 6 בתי ספר יסודיים ו-3 בתי ספר תיכוניים משתתפים בה וכמובן נשתתף גם בתחרות הארצית המקדימה ל-DEBATE.

כמובן שפרויקטים אלה מתקיימים תוך שיתוף מלא של אגף החינוך של העירייה.

למועדון פעילויות נוספות רבות ביניהן: שותפות עם העירייה בקרן לחלוקת מלגות לסטודנטים, תמיכה בתלמידי תיכון תלמה ילין, מבצע "שלום כיתה א', בר מצווה לילדים מיעוטי יכולת בתאום עם אגף הרווחה וכמובן פעילויות גיבוש רבות לחברי המועדון.

מועדון רוטרי גבעתיים פעיל בתחומים רבים למען הקהילה ובין היתר מתגאים בהקמתו ובניהולו של סניף "יד שרה" שחגג לאחרונה 12 שנים להקמתו. כאן המקום לציין שבעקבות פעילותינו הרבה למען הקהילה, שלושה מחברינו זכו בתואר "יקיר העיר".

על מנת לאפשר את כל הפעילויות המועדון מבקש לקלוט חברים איכותיים נוספים אשר ללא ספק ימצאו עניין רב בפעילותינו בארץ ובקשרים הבינלאומיים הרבים שיש לנו. כאן המקום לציין שארגון הרוטרי תומך ביצירת יחסים עסקיים בין חבריו בכל העולם.

ניתן להתקשר אל אפרים פרי-הר לטלפון:052-2441894

או למייל efi-1@zahav.net.il

 

 

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

“אם קשה, זה סימן שאתם בעלייה”

כאשר הייתי צעיר, פחדתי להיפתח בפני אנשים. הפחד אמר לי שאם אחשוף את עצמי זה ייגמר ברע, שלא יאהבו אותי....

טורים אישיים19 בנובמבר 2019    2 דקות
0

דייט ראשון (חלק א')

רבים רואים בדייטים הכרח בדרך לזוגיות, אבל המפגש הראשוני הוא בגדר עונש וטורד את מנוחתם. פנויים ופנויות רבים מוטרדים מהשאלות:...

טורים אישיים19 בנובמבר 2019    2 דקות

כתיבת תגובה