טורים אישיים

מקבלים דחייה

טורים אישיים14 במרץ 2019    דקה אחת
0
מקבלים דחייה

כמה פעמים קרה לכם שיצאתם לדייט והרגשתם אי-נוחות או אפילו נעלבתם כשבן הזוג חדר לפרטיות מהר מדי או שפט אתכם? השותף לדייט לא תמיד מודע לעצמו ולגבולות שלכם, וחשוב שתעמדו על כך.
מי שמתקשה לקבל ביקורת עלול להבין שאתם לא בעניין, והדייט יסתיים עם טעם מר בפה.
כשזה קורה, נשארים עם תחושת האכזבה והעלבון. יש כאלה שמלקים את עצמם, נזכרים בכל הפגישות האחרות שכשלו, והדבר האחרון שהם רוצים זה להתחיל את כל התהליך ולחפש דייט חדש. אחד הפתרונות האפקטיביים בתהליך חיפוש אחר בן זוג הוא לשתף אדם קרוב שמכיר אתכם, יודע מה ערככם ויודע להקשיב. אדם מנוסה שיעזור לכם לקבל נקודת מבט אובייקטיבית על מה שאתם עוברים.
כיוון נוסף לדעת יותר על עצמכם הוא ניתוח כתב היד, שישקף את האישיות שלכם ואת מה שמניע אתכם. המידע יסייע לכם לפעול אחרת, לכוון את הבחירה המדויקת בבן הזוג המתאים עבורכם.
עם זאת, כשתסכימו לקבל דחייה, "כישלון" שנובע מחוסר התאמה, הפחד והחרדה יאבדו מכוחם. המוטיבציה תתעורר. אתם תרחיבו מעגלים חברתיים שיובילו להזדמנויות ולהיכרויות חדשות. כשאנחנו מודעים לעצמנו, אנחנו יוזמים ובוחרים למי לפנות. הצד השני מתרשם שאנחנו פועלים בביטחון, "יודעים מה אנחנו רוצים". רובם ישתפו פעולה וירצו את חברתכם. כך פעלו אנשים רבים שחיפשו ומצאו זוגיות. אני אומרת את זה גם מניסיוני האישי וגם מהניסיון של מתאמנים רבים.

אבחון גרפולוגי

טל (38), מחפש עבודה ומבקש חוות דעת גרפולוגית.
טל היקר, על פי כתב ידך נראה שחשוב לך לשמור על יחסים הרמוניים עם הסביבה. אתה מכבד גבולות ומשתדל להימנע מטעויות. לחצים ממושכים שוחקים אותך ואתה עלול להרים ידיים. אתה אדיב ושירותי. עם אימון אישי תוכל לחזק את הדימוי העצמי ולהיות אסרטיבי כפי שאתה מבקש להיות.

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

הורוסקופ: 1-7 במאי

  טלה ענייני כספים והשקעות עשויים להעסיק אתכם השבוע. הצד הטוב של השבוע עשוי להתבטא ביצירתיות רבה. עם זאת, הצמידות...

טורים אישיים3 במאי 2020    4 דקות
0

הורות בימי קורונה

  כולנו נמצאים במצב חדש, לא מוכר, עלינו להתנהל לפי הוראות משרד הבריאות והן משתנות בקצב מהיר. מקומות עבודה נסגרים,...

טורים אישיים22 במרץ 2020    3 דקות

כתיבת תגובה