טורים אישיים

האם אפשר לדעת את העתיד?

טורים אישיים14 במרץ 2019    2 דקות
0

ייתכן שיהיו כאלה שלא יאהבו את זה, אבל הנה דבר מה שחשוב לדעת: אף אחד לא יכול לקרוא את העתיד שלכם • אז מה כן?

Iשחר בן פורתI

בעבר הרחוק שלי נעשתה עבורי מפה אסטרולוגית. תיאור האופי שלי, החלק העיקרי במפה, היה מרתק ומדויק. התיאור עזר לי להכיר את עצמי טוב יותר, להבין כיצד אני בנוי, מהן נקודות החוזק שלי ומהן נקודות החולשה. החלק השני היה מה צפוי לקרות בחיי במהלך השנים הקרובות. זה היה מסקרן, ובדיעבד שטות גמורה – אף לא אחד מהדברים שנכתבו שם התממש בפועל.
במהלך השנים פגשתי עוד מתקשרים/קוראים/פותחים, שמוכנים לספר לי מה יקרה לי בחיים. הניסיון ההוא ועוד כמה ניסיונות שבאו לאחר מכן לימדו אותי להתרחק מאותם אנשים. הסיבה לכך פשוטה: העתיד אינו באמת ידוע מראש. הדבר היחידי שאפשר לעשות הוא לספר לי איזה פוטנציאל יש לי ומה יעזור לי לממש אותו. אבל אף אחד לא יכול לדעת האם אממש את אותו הפוטנציאל או מתי זה יקרה.
ייתכן שבעבר הרחוק כל זה היה אפשרי – בתקופות שבהן תהליכי השינוי בעולם היו כל כך איטיים, עד שאפשר היה לזהות מה יקרה בהמשך נתיב חייו של האדם. אבל אנו חיים בעידן של שינויים בלתי צפויים, מהירים, המתרחשים בתדירות גבוהה. זאת בד ובבד עם שפע של אפשרויות שלא היו לנו בעבר, כולל הבחירה באיזו מדינה לגור, באיזה מקצוע לעבוד ועם מי לחיות. במציאות של אפשרויות רבות ושינויים תכופים, אי אפשר באמת לדעת מה יקרה.
אז מה כן אפשר לקבל בתקשור או בכל ייעוץ רוחני? כפי שכתבתי קודם לכן, אפשר לדעת האם יש פוטנציאל לדברים להתממש. לכן אני לא שואל בתקשור "מתי תהיה לי זוגיות?" או "מתי אני אעשה הרבה כסף?". במקום זאת, אני שואל "האם יש לי פוטנציאל ליצור את הזוגיות שאני רוצה?" או "האם יש פוטנציאל להגיע לרווחה כלכלית?".
אם התשובה לשאלה כזו היא חיובית, אז חשוב לשאול עוד שאלה – כיצד אני יכול לעזור לפוטנציאל הזה להתממש. בייעוץ רוחני מקצועי אתם יכולים לקבל תובנות וכלים, אשר ישמשו אתכם בדרך להגשמה של אותו הפוטנציאל.

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 30.7-5.8.21

מאת: סיגל גליה אליהו   טלה הירח במזלכם ביום שישי יעניק התלהבות ואנרגיה, והשמש ומרקורי באריה מבליטים את נוכחותכם. היצירתיות,...

טורים אישיים27 ביולי 2021    3 דקות
0

הורות | מה הסיפור שלך?

על פי הערכות שונות, קרוב ל-20% מכלל הילדים מתמודדים עם בעיות כתיבה וקריאה. חלק מהבעיות נובעות מלקויות שונות ומולדות, וחלקן...

טורים אישיים27 ביולי 2021    3 דקות

כתיבת תגובה