טורים אישיים

אל הנחלה והשלווה

טורים אישיים6 במרץ 2019    2 דקות
0
אל הנחלה והשלווה

שנים רבות שאני פעילה על בסיס יומיומי ובהתנדבות למען בעלי חיים נטושים, חסרי בית ובעלי חיים במצוקה שאינם רצויים וחייבים מקלט והגנה. למען האמת כבר למעלה מ 40 שנה שאני מתנדבת באגודת צער בעלי חיים בישראל. יום יום שאני כואבת את סבלם, את חייהם הקשים, את ההתעללויות הנוראיות וכל יום מחדש מתפללת ומייחלת שזה יגמר. כל יום מחדש אני מבקשת שלא אני ולא אף אחד מהצוות המדהים והמסור באגודה יחווה את הקושי והמצוקות ומקווה שיעבור יום בלי חדשות רעות לבעלי החיים. כל יום אני מתבדה מחדש, כל יום כולנו באגודת צער בעלי חיים בישראל מרגישים מקרוב מאוד את חייהם הקשים מנשוא של בעלי החיים וכל יום אני מודה שאנחנו כאן בשבילם לעזור להם לעבור את הטראומות הכואבות ולהביאם אל חוף מבטחים.

אחרי כל כך הרבה שנים של עשייה בעולם בעלי החיים הנטושים, אחרי שהקמנו באגודה מחלקת חינוך מפוארת שפועלת שנים רבות בבית האגודה ומחוצה לה בכל רחבי הארץ, לאחר אין ספור חוקים שקידמנו למניעת צער מבעלי חיים, אחרי שנים של תכניות עיקור וסירוס, ימי אימוץ ופעילות מואצת למניעת צער וסבל עדיין איני יכולה לומר שאני רואה את האור בקצה המנהרה והדרך אל הנחלה והשלווה עבור בעלי החיים עוד ארוכה ומייסרת.

 

אני עדין לא אומרת נואש, אני כאן בשבילם ובתוך תוכי עמוק בתוך לבי אני יודעת שכל הזרעים הטובים שאני זורעת בשנים אלה יחד עם אלפי פעילים עם לב ענק יצמיחו דור חדש של חברה הומנית, מוסרית, עם חמלה ואמפטיה, דאגה לסביבה, לזולת ועם המון אהבה לבעלי החיים.

בחג פסח זה, שהוא חג החירות, חג החופש והדרור אני מבקשת מכל אחד ואחת מאיתנו לעשות מעשה טוב למען בעלי חיים נטושים על מנת לזרז עבורם ולהקל על סבלם בדרך אל הנחלה והשלווה. גשו לאחד מבתי המחסה הקרובים אליכם, לטפו וחבקו את החברים על 4 שיושבים בכלובים ומחכים. אמצו כלב או חתול באהבה רבה ובאחריות מלאה, הכניסו אהבה אמיתית לחיים שלכם. תרמו כסף ככל יכולתכם לפעילות השוטפת של בית המחסה כי ללא התרומות שלכם איננו יכולים לעזור הרבה וכל תרומה מיטיבה לעוד בעלי חיים שזקוקים לנו מאוד.

אני מזמינה אתכם לבקר באתר האגודה www.spca.co.il ולסקור בעינכם ובלבכם את הפעילות שלנו למען בעלי החיים באשר הם ולהצטרף אלינו לעשיה החשובה. תוכלו גם להתקשר למוקד האגודה בטלפון 4553* ולהרים תרומה חשובה.

הכותבת היא הילמה שמושקוביץ, יו"ר אגודת צער בעלי חיים בישראל

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

הורוסקופ 24-30 לינואר

טלה תקופה טובה להעשרת חיי החברה. גילויי יוזמה מצדכם עשויים לזכות אתכם בתשומת לב. מומלץ לקדם יוזמות עצמאיות ולטפח קשרים...

טורים אישיים23 בינואר 2020    3 דקות
0

חטא היוהרה

  כל אדם בר-דעת שואף לטפס מעלה ולכבוש את פסגת ההצלחה. מיד עם הגעת ההישגים, מוצף לב האדם בתחושה נעימה...

טורים אישיים22 בינואר 2020    2 דקות

כתיבת תגובה