טורים אישיים

שוטי, שוטי ספינתי

טורים אישיים26 בפברואר 2019    דקה אחת
0
שוטי, שוטי ספינתי

שבת בבוקר, מזג אוויר נהדר. זה הזמן לצאת לטבע, למרחבים. אבל לא עוד מנגל, אלא משהו אחר. הפעם החלטנו לנסוע מערבה. הכי מערבה שיש: לים.

בכל פעם שאני מבקר במרינה בהרצליה אני משתעשע ברעיון לשכור יאכטה כדי להפליג אל האופק. הפעם לא הסתפקנו בדמיון, אלא עלינו עם הסקיפר קותי קליידר על יאכטה של חברת “לי-ים השכרת יאכטות” ונהנינו משעתיים במימי הרצליה.

 

לא ראינו את קפריסין באופק, מקסימום את חופי תל אביב, אבל היה ממש תענוג. קותי הסביר לנו על היאכטה, על השייט שהפך מתחביב למקצוע עבורו ועל העלייה המשמעותית בהתעניינות בתחום, אפילו בקרב צעירים.

החברה, שהוקמה על ידי דוד ודופי הרפז אוייר, הוקמה מתוך מחשבה לקבוע מצד אחד סטנדרט חדש של שירות בתחום השייט בארץ הדומה לשירות שבעלי יאכטות מפוארות בכל העולם מקבלים,
מצד שני לאפשר את החוויה לכל אדם ולכל כיס.
לרשות החברה יאכטות במרינה הרצליה המתאימות להפלגות רומנטיות זוגיות על יאכטות מפרש, הפלגות קבוצתיות, הפלגות כיף, הפלגות דייג, מסיבות ימי הולדת, מסיבות רווקים/ות, הפלגות לימודיות ועוד.

"ברשותנו צוות מטפלים מצוין המעניק עיסויים על היאכטה, ניתן לשלב ארוחות שיוגשו על
הסיפון ממגוון מטבחים נבחרים איתם אנו עובדים", אומרים בחברה. כמו כן ניתן לשכור את היאכטות ללינה במרינה, לילה על המים או להפלגת מספר ימים בארץ ולחו”ל.

מומלץ בחום.

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

ימי סליחות

ר’ אברהם בן מאיר אבן עזרא, (ראב”ע), היה מהבולטים בהוגים היהודים בימי הביניים, ועסק גם באסטרולוגיה, במתמטיקה ובאסטרונומיה. כתביו של...

טורים אישיים12 בספטמבר 2019    2 דקות
0

מידה של רחמים

סאם זיברט לא בכדי אני ממליץ לפונים אליי קודם כל לקבוע פגישת ייעוץ - זה הזמן הכמעט יחידי המאפשר לי...

טורים אישיים12 בספטמבר 2019    6 דקות

כתיבת תגובה