טורים אישיים

זוג או פרט

טורים אישיים31 בינואר 2019    2 דקות
0

זוגיות טובה היא תהליך ארוך טווח, שנים של השקעה, מחשבה, חברות קרובה, התחשבות בצרכים, סבלנות, פרגון, ובעיקר רצון להיטיב זה עם זו. מניסיון, יש לא מעט בעלי משפחות שנשארים נשואים אך מעידים על דעיכה איטית. הם שותפים למטלות הבית ולגידול הילדים, אך חיים בנפרד. האדישות והניכור מובילים אותם לרצות להתגרש, אך לצעד הזה יש מחיר אז הם דוחים את הקץ.
נירית (46), נשואה +4, הגיעה לאבחון גרפולוגי מקצועי. היא ביקשה לדעת אילו מקצועות מתאימים לה, שכן היא חשבה לעשות שינוי תעסוקתי, והוסיפה שאצלה הזוגיות פשוט לא קיימת – "אנחנו חיים ביחד, וכל אחד לחוד", היא סיפרה והוסיפה: "אנחנו חיים בתחושה של זרות וניכור. יש תחושה של מתח באוויר ואפילו עוינות. אני רוצה כבר להתגרש".
באבחון הגרפולוגי של נירית, אני מבחינה בחשיבה לוגית, כישורים ומודעות חברתית גבוהה. נירית למדה יחסים בינלאומיים, אך מעולם לא עסקה בתחום. התאים לה לעסוק בתחום התקשורת, יחסי ציבור ועשייה פרלמנטרית. אך גם המתח בבית השתקף מהכתב. "את העבודה אני צריכה לשמר, כדי שתהווה תשתית ובסיס כלכלי לפני שאנחנו נפרדים", היא אמרה, ולפיכך, גם הצורך בשינוי תעסוקתי נדחה.
נירית החליטה להמשיך באימון אישי, שיוכל לעזור לה להחליט. דרך התהליך היא הצליחה להבין מה גרם לה ולבעלה להיות עוינים כל כך, ואיך ערכים חשובים, כמו חברות, פסקו מלהתקיים. בעקבות האבחון היא שינתה את היחס וההתנהגות שלה. את האגו היא הניחה בצד. היא רתמה את בעלה לשינוי ויצרה ביניהם שיח חדש, במטרה לשקם את הנישואים. בעזרת פרגון ודאגה הדדית היא הצליחה יחד עם בן זוגה לקיים זוגיות טובה, שהשיבה לה את שמחת החיים, וכעת היא התפנתה גם לחיפוש משרה חדשה.

אבחון גרפולוגי

כרמית (42), נשואה +2, מבקשת הכוונה לעיסוק שמתאים לה, לאחר שהייתה עצמאית בעבר אך לא צלחה.
כרמית יקרה, את אישה מלאת חיים, שזקוקה לעבודה מגוונת שתספק לה מרחב פעולה ועצמאות, אך עם מסגרת שתעניק לך ביטחון. יש לך כושר ביטוי טוב, דמיון מפותח, ואת בעלת יכולת נתינה ושאיפה להתפתח. עבודה עם אנשים מבוגרים או ילדים, כמו טיפול באמנות, ריכוז חוגים וכדומה, בהחלט יכולה להתאים.

____________________________________________________________________________

את כתבי היד יש לכתוב עם עט כדורי בלבד, 20 שורות, על גבי נייר חלק A4, לציין גיל ומין ולשלוח לסמדר נדב, עמק הברכה 27,
תל אביב, בעבור מדור "אימון וגרפולוגיה" • כל האמור בכתבה זו אינו מהווה ייעוץ פרטני והינו באחריות הקוראים בלבד

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

הורוסקופ: 1-7 במאי

  טלה ענייני כספים והשקעות עשויים להעסיק אתכם השבוע. הצד הטוב של השבוע עשוי להתבטא ביצירתיות רבה. עם זאת, הצמידות...

טורים אישיים3 במאי 2020    4 דקות
0

הורות בימי קורונה

  כולנו נמצאים במצב חדש, לא מוכר, עלינו להתנהל לפי הוראות משרד הבריאות והן משתנות בקצב מהיר. מקומות עבודה נסגרים,...

טורים אישיים22 במרץ 2020    3 דקות

כתיבת תגובה