טורים אישיים

כישורים לא מודעים

טורים אישיים3 בינואר 2019    2 דקות
0

לכולנו יש יכולות וכישורים, שחלקם מודעים וחלקם נותרים כפוטנציאל. אבל רוח האדם לא מסתפקת במה שקיים. לעתים היא מציקה וגורמת לנו לחוסר שקט, מבקשת מאיתנו לעשות מעשה ולממש את הייעוד שלנו. יש שיכנו זאת "לממש את הפוטנציאל".
לא מעט אנשים באמצע שנות ה-40 לחייהם ויותר, נמשכים ללימודי מקצועות הטיפול, בין השאר לתורות הנסתר, כמו נומרולוגיה, כירולוגיה, תקשור ועוד. גם מקצועות כאימון אישי, יוגה ותזונה זוכים לעניין רב, כל אחד על פי נטיותיו, כשהמכנה המשותף לכל אלה הוא הרצון לעסוק בנתינה, לעזור לאנשים ולהיטיב את חייהם, אם בגוף ואם בנפש.
מרבים הפונים לתחומים אלה רוצים לממש את יכולותיהם, להעשיר את עולמם בכלים נוספים מעבר לידע ולניסיון שרכשו בחיים. עבור חלקם, המדובר במקצוע נוסף או בשינוי תעסוקתי. וגם אם אינם מצליחים לעסוק בתחומים אלה כמקצוע, הם נהנים מידע ועניין, ואפילו מחיזוק הדימוי העצמי, וזה לא מעט.
כשמגיעים אליי לאבחון גרפולוגי תעסוקתי, כל מקצוע נבדק לגופו ובהתאמה לאישיותו של האדם. לא לכל אחד מתאים לעסוק בטיפול. לרוב זה מצריך פתיחת עסק עצמאי. לאלה שזקוקים לביטחון כלכלי ולמסגרת שתקנה להם ודאות, אני ממליצה להמשיך להיות שכירים ולעסוק בטיפול כתחביב. זו אופציה לרכוש ניסיון ואט-אט לעשות את השינוי התעסוקתי.
אם אתם זקוקים לשינוי ורוצים ללמוד תחומי עניין חדשים, או מעוניינים לרכוש מקצוע טיפולי ובכך לטפל בעצמכם, למשל פסיכודרמה – אבחון גרפולוגי יכול לכוון אתכם למקצוע הנכון והמדויק עבורכם.

אבחון גרפולוגי

דניאל (39), נשואה +2, נמצאת בשלבי חיפוש עבודה ומבקשת לדעת על אישיותה.
דניאל היקרה, את בחורה מעשית, ביקורתית ועצמאית, עם תקשורת בינאישית טובה, אך זקוקה למסגרת שתקנה לך תחושת הערכה. במצבי עומס את עלולה להגיב בעצבנות, אך מסוגלת לפתור בעיות מקצועיות ואישיות.

_____________________________________________________________________________

את כתבי היד יש לכתוב עם עט כדורי בלבד, 20 שורות, על גבי נייר חלק A4, לציין גיל ומין ולשלוח לסמדר נדב, עמק הברכה 27,
תל אביב, בעבור מדור "אימון וגרפולוגיה" • כל האמור בכתבה זו אינו מהווה ייעוץ פרטני והינו באחריות הקוראים בלבד

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

הורוסקופ: 1-7 במאי

  טלה ענייני כספים והשקעות עשויים להעסיק אתכם השבוע. הצד הטוב של השבוע עשוי להתבטא ביצירתיות רבה. עם זאת, הצמידות...

טורים אישיים3 במאי 2020    4 דקות
0

הורות בימי קורונה

  כולנו נמצאים במצב חדש, לא מוכר, עלינו להתנהל לפי הוראות משרד הבריאות והן משתנות בקצב מהיר. מקומות עבודה נסגרים,...

טורים אישיים22 במרץ 2020    3 דקות

כתיבת תגובה