טורים אישיים

טורים אישיים13 בדצמבר 2018    2 דקות
0

טור חדש של המתקשר, הסופר והעיתונאי שחר בן-פורת, שיעסוק ברוחניות ומודעות עצמית

התחלתי לתקשר בגיל 19, לפני קצת יותר מ-23 שנים. במהלך השנים צברתי הרבה חוויות, תובנות וידע, אבל אני בעיקר מבין עד כמה אני לא יודע. אני אומנם יכול להסביר מה זה תקשור – חיבור למקור של אהבה וחוכמה שנמצא מעבר לקיום האנושי אבל איך זה עובד, אני בעצמי לא מבין. אבל זה לא אומר שאני לא יכול לנסות להסביר.

לכולנו יש ישויות מדריכות

תקשור זו יכולת להיות בקשר עם נשמות, ישויות ומהויות אנרגטיות מעולמות ומממדים אחרים. אני בוחן את המקור שאיתו אני מתקשר בהתאם למסרים ולהרגשה. אם יש חוכמה ואהבה, אם אני מרגיש יותר טוב עם עצמי בזכות התקשור, אני אמשיך לתקשר עם אותה נשמה/ישות/מלאך. אם לא, אנחנו ניפרד כידידים. בדומה ליחסים עם אנשים, אני בוחר את הישויות שאני מכניס לחיים שלי ואת המתקשרים שאיתם אני מתייעץ.
לכל אחד מאיתנו יש קבוצה של ישויות המלווה אותו. התפקיד של הישויות הללו, שרבים קוראים להן מדריכים הוא לעזור לנו במסע ההתפתחות שלנו. שיתוף פעולה זה מתבסס על הסכמה שהגענו אליה עוד טרם הלידה שלנו, בממד שהוא כמובן לא פיזי.
ההסכם הזה אינו זכור והאופן שבו הם מדריכים אותנו אינו ידוע לרובנו. אם אני אגיד לאנשים שישויות ללא גוף מדריכות אותם, רובם יחשבו שמשהו לא בסדר איתי. אך זה באמת קורה: אינטואיציה היא למעשה מסר שאנו מקבלים מהמדריכים המלווים אותנו. תחושה של השראה שמתעוררת לפתע – גם היא מגיעה מעולמות אחרים.

כל אחד יכול לתקשר

תקשור מתבטא בצורות שונות. פסלים, שירים, ציורים ותמונות, הפותחים את הלב ומרחיבים את התודעה, נוצרו בתקשור. העוסקים במיסטיקה מחוברים פעמים רבות לישויות המעבירות חוכמה ובהירות, גם אם הם אינם מצהירים במפורש שהם מתקשרים. גם מטפלים בהילינג וברייקי מעבירים למעשה אנרגיה מרפאת מממד אחר.
במקביל ישנם אנשים, כמוני, העוסקים במפורש בתקשור. כל אחד יכול ללמוד כיצד להיות בקשר עם המדריכים שלו ולקבל מהם הכוונה, אך רק חלק מהאנשים יכולים להעביר מסרים מתוקשרים לאנשים אחרים.
תקשור מתבצע לרוב בשני אופנים. התקשור המסורתי הוא תקשור בטראנס. זה אומר שהנשמה של האדם עוזבת במידת מה את הגוף, והישות המתוקשרת משתמשת בגוף כדי להעביר מסרים.
צורה נוספת של תקשור, נפוצה הרבה יותר, היא תקשור מתוך מדיטציה. זו הצורה שבה אני מתקשר. המשמעות היא שהמתקשר נוכח בכל זמן התקשור בגוף, אך הוא נמצא במצב מדיטטיבי המאפשר לו להתחבר לישויות שאותן הוא מתקשר ולהעביר את המסרים שלהן.

________________________________________________________________________________________

אם יש לכם שאלות על תקשור או נושאים שאתם רוצים לקבל עליהם עזרה בתקשור, כתבו ל-tohar@tohar.co.il.
אם זה יהיה אפשרי, אתייחס לכך בטורים הבאים. האתר של שחר: www.tohar.co.il

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 30.7-5.8.21

מאת: סיגל גליה אליהו   טלה הירח במזלכם ביום שישי יעניק התלהבות ואנרגיה, והשמש ומרקורי באריה מבליטים את נוכחותכם. היצירתיות,...

טורים אישיים27 ביולי 2021    3 דקות
0

הורות | מה הסיפור שלך?

על פי הערכות שונות, קרוב ל-20% מכלל הילדים מתמודדים עם בעיות כתיבה וקריאה. חלק מהבעיות נובעות מלקויות שונות ומולדות, וחלקן...

טורים אישיים27 ביולי 2021    3 דקות

כתיבת תגובה