חדשות רמת גן-גבעתיים

100 במבחן

חדשות רמת גן-גבעתיים11 במאי 2022    דקה אחת
0

עיריית רמת גן בחרה את מנהלת בית הספר היסודי אביגור למנהלת מצטיינת • "החיוך מעומק הלב, כמו של אמא גאה ונרגשת, מסביר יותר מכל את ההחלטה הראויה לבחור בה", אומרת מורה בבית הספר

100 במבחן
לאלו. "תופרת לכל מורה ולכל תלמיד חליפה עם כנפיים" | צילום: אסף לאלו

גאווה גדולה לבית הספר היסודי אביגור ברמת גן. מנהלת בית הספר אורלי לאלו (53) נבחרה על ידי עיריית רמת גן למנהלת המצטיינת לשנת הלימודים תשפ"ב.
לאלו, תושבת רמת גן, היא בעלת שני תארים שניים, נשואה ואם לשני בנים בני 20 ו-23. את בית הספר אביגור היא מנהלת זה כ-16 שנה. הורי התלמידים בבית הספר לא הופתעו מהבחירה, ומיד לאחר שהידיעה הופצה בקבוצות הוואטסאפ הכיתתיות של ההורים, מיהרו רבים לברך ולשבח את הבחירה.
"אני אב לשלושה ילדים, שלומדים בשלוש שכבות – ג', ה', ז' – באביגור, ובכל אחת מהן מורגש היטב פועלה של אורלי", אומר ראובן, אחד מההורים. "היא מנהלת מאוד מעורבת, מכירה אישית את התלמידים וההורים, מאוד נגישה, דואגת לכל פרט, אמהית מאוד, אבל גם סמכותית כשצריך. תמיד אפשר להגיע אליה, לשוחח איתה, והיא תנסה לסייע ולפתור כל בעיה שיש. ניכר שגם צוות המורים מאוד מכבד ומעריך אותה".
רוית עמר-מויאל, מורה ומחנכת ותיקה באביגור, אף היא שופעת מחמאות על הבחירה בלאלו כמנהלת מצטיינת. "אורלי, כשמה כן היא, מאירת דרכם של כל בני משפחת אביגור – תלמידים ואנשי צוות. היא אשת חינוך מהמעלה הראשונה, שנותנת למורים ולתלמידים תחושה שהם מרכז עולמה.
"אורלי תופרת לכל מורה ולכל תלמיד חליפה מותאמת ומהודרת, שכוללת כנפיים ארוכות ואיתנות, שאותן הם פורשים בביטחון בהמשך דרכם. היא מציידת את תלמידיה בארגז כלים לחיים, וצריך רק להביט עליה כשתלמידים שסיימו את לימודיהם בבית הספר מגיעים לביקור. החיוך מעומק הלב, כמו של אמא גאה ונרגשת, מסביר יותר מכל את ההחלטה הראויה לבחור בה".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

תערוכה מהסרטים

במסגרת אירועי 100 שנה לגבעתיים, מוצגת בתיאטרון העירוני תערוכה המביאה את סיפור הקמתם של אולפני גבע, שפעלו ברחוב ויצמן פינת...

חדשות רמת גן-גבעתיים11 במאי 2022    2 דקות
0

ידועים בדיבור

ראש עיריית גבעתיים רן קוניק נפגש עם תלמידים מהעיר שהעפילו לגמר הארצי בתחרות "הנואם הצעיר", שמתקיימת ביוזמת מועדון רוטרי. קוניק...

חדשות רמת גן-גבעתיים11 במאי 2022    דקה אחת

כתיבת תגובה