חדשות רמת גן-גבעתיים

12 המופלאים

חדשות רמת גן-גבעתיים22 בינואר 2022    דקה אחת
0

קורס חדש, ביוזמת מרכז הצעירים "הטרקלין" בגבעתיים ומשרד הכלכלה, יסייע ל-12 מיזמים צעירים לפרוץ • "התמיכה ביזמים קריטית לטיפוח דור העתיד של היזמות הטכנולוגית", אומר מנהל מעוף רמת גן-גבעתיים

12 המופלאים
מרכז "הטרקלין". קורס מבוקש וחדשני ׀ צילום: דוברות העירייה

לראשונה בגבעתיים, הושק קורס "יזמות סטארט-אפ" – תוכנית ייחודית, שבמסגרתה יעברו כ-12 מיזמים עסקיים מקומיים הכשרה מקיפה בתחום יזמות ההייטק. הקורס המבוקש והחדשני הוא פרי יוזמה של מרכז הצעירים החדש "הטרקלין", בשותפות מעוף, מערך השטח של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה.
הקורס יכלול שיטות הכשרה מגוונות, ובהן הרצאות פרונטליות, למידת עמיתים, למידה עצמית ולמידה מתוקשבת. המארגנים הבהירו כי כל שיטה תותאם למטרת ולתוכן המפגש, במטרה להשיג יעילות מרבית בלמידה ובביצוע.
בנוסף, יתקיימו פאנלים עם גורמים מהתעשייה והרצאות אורח של אנשי מקצוע, מומחים בתחומם.
תכני הקורס כוללים היכרות עם עולם הסטארטאפים, הצגת הרעיון, הערכת היתכנות, גיוס הון, פיתוח, שיווק ופרסום. הרכב המשתתפים כולל יזמים בתחילת דרכם, המגיעים עם רעיון טכנולוגי לסטארט-אפ שאותו היו רוצים לפתח, עצמאים המבקשים לפתח פתרון או מוצר טכנולוגי לשדרוג העסק שלהם וצעירים המעוניינים להתפתח ולעסוק בעולמות הסטארט-אפ.
בשלבים המתקדמים של הקורס, שיימשך כשלושה חודשים, יתקיים מפגש שיא, שבמסגרתו יציגו המשתתפים את מיזמיהם הטכנולוגיים בפני פורום של מנטורים עסקיים, הנהלת העירייה ובעלי עניין נוספים.
"דרכו של כל יוניקורן מתחילה ביזם או יזמת בעלי רעיון ואמונה בו. תמיכה של מערך המעוף ביזמים, דווקא בשלב רגיש זה, היא קריטית לטיפוח דור העתיד של היזמות הטכנולוגית", ציין מנהל מעוף רמת גן-גבעתיים יהונתן גרוזמן.
"תוכנית היזמות מצטרפת לשורה של פרויקטים ותוכניות בתחום החדשנות והיזמות שאנו מפתחים, ובהם מרכז 'הטרקלין', המשמש כמרחב עבודה ולמידה עירוני לסטודנטים וליזמים צעירים", ציין סגן ראש העירייה ומחזיק תיק הצעירים סיון גולדברג.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

תערוכה מהסרטים

במסגרת אירועי 100 שנה לגבעתיים, מוצגת בתיאטרון העירוני תערוכה המביאה את סיפור הקמתם של אולפני גבע, שפעלו ברחוב ויצמן פינת...

חדשות רמת גן-גבעתיים11 במאי 2022    2 דקות
0

ידועים בדיבור

ראש עיריית גבעתיים רן קוניק נפגש עם תלמידים מהעיר שהעפילו לגמר הארצי בתחרות "הנואם הצעיר", שמתקיימת ביוזמת מועדון רוטרי. קוניק...

חדשות רמת גן-גבעתיים11 במאי 2022    דקה אחת

כתיבת תגובה