חדשות רמת גן-גבעתיים

פרס משרד החינוך לבית הספר ברנר בגבעתיים

חדשות רמת גן-גבעתיים20 בינואר 2022    2 דקות
0

בית הספר היסודי זכה בפרס על קידום מצוינות, הישגים לימודיים גבוהים ופיתוח אקלים חינוכי מיטבי • קוניק: "גאווה גדולה לגבעתיים. נמשיך להוביל את מערכת החינוך העירונית לשיאים חינוכיים וחברתיים"

פרס משרד החינוך  לבית הספר ברנר בגבעתיים
תלמידי ברנר. "בית הספר הטביע חותם בתחום ההוראה החדשנית ׀ צילום: דוברות העירייה

בית ספר ברנר בגבעתיים זכה בפרס החינוך הארצי של משרד החינוך לשנת הלימודים תש"ף, על קידום מצוינות, הישגים לימודיים גבוהים ופיתוח אקלים חינוכי מיטבי. זאת, לאחר שבשנה שעברה, בשל משבר הקורונה, לא נבחר בית ספר מצטיין ברמת הארצית, ולכן רק עתה פרסמה הוועדה הארצית את תוצאות בחירתה.
במחוז תל אביב נבחרו שני בתי ספר יסודיים מצטיינים בלבד – ברנר בגבעתיים ויד גיורא בהרצליה. "בית הספר ברנר הוא בית חם ומרחב של צמיחה, המאפשר למידה משמעותית והתנסויות בתחומים שונים, תוך הקפדה על אקלים נעים ובטוח", צוין בנימוקי הבחירה של משרד החינוך. עוד צוין כי חל שיפור בהישגים במיומנויות היסוד בקרב כל תלמידי בית הספר, בדגש על מקצועות הליבה – שפה, מתמטיקה, אנגלית ומדעים.
ברנר תואר כמוסד חינוכי המאמץ עקרונות של פדגוגיה חדשנית, תוך שימוש במרחב חדשנות רב-תחומי, באמצעות מעבדות מדעים ומחשבים, חדר חלומות ואף אולפן הפקות. מבחינת האקלים החינוכי, משרד החינוך מצא כי בברנר משקיעים בחינוך לערכים ובחיזוק תחושת המוגנות והשייכות, באמצעות שיעורי כישורי חיים, מעגלי שיח רגשי וחונכות.
מנהלת מחוז תל אביב במשרד החינוך חיה שיטאי בירכה את מנהלי בתי הספר הזוכים: "מצוינות היא השאיפה המתמדת לעשות את הטוב ביותר, מתוך מוטיבציה פנימית ומתוך מחויבות ואחריות למטרה. הנכם מהווים מודל להזדהות עבור תלמידיכם ועמיתיכם. בעשייתכם החינוכית, אתם פועלים לאתר את יכולותיהם של תלמידיכם, מחזקים ומעצימים אותם, וחותרים למצות מהם את המרב".
ראש עיריית גבעתיים רן קוניק: "ברכות לבית הספר ברנר – לסגל החינוכי, לתלמידים ולהורים – על הזכייה בפרס החינוך הארצי של משרד החינוך. תודה למנהלת היוצאת רונית גרייף, שלה זכויות רבות, ובהצלחה למי שהייתה סגניתה וכעת מנהלת את בית הספר – מזל שלו.
"בשנים האחרונות בית הספר ברנר הטביע חותם בתחום ההוראה החדשנית, לצד טיפוח סביבה לימודית ערכית והעצמת התלמידים והתלמידות. הזכייה היא גאווה גדולה לעיר גבעתיים, שבה תחום החינוך נמצא תמיד בחשיבות עליונה. נעשה הכל כדי לשמור על הישגים מרשימים אלה, ונמשיך להוביל את מערכת החינוך העירונית לשיאים חינוכיים וחברתיים".
שרון פילוסוף, ראש מינהל החינוך, הנוער והצעירים בעירייה, אמר: "אנו גאים בסגל החינוכי של ברנר על ההישג הנפלא וההכרה כבית ספר מצטיין ברמה הארצית על ידי משרד החינוך. תודה לראש מינהל החינוך היוצאת אירית אהרונסון, על הליווי והתמיכה במשך שנים רבות. נמשיך לשאוף למצוינות ולאיכות בכל מסגרות החינוך בעיר".
מנהלת בית הספר ברנר מזל שלו סיכמה: "אני רוצה להודות לצוות ברנר המסור והאיכותי, שלומד, יוזם ומחדש כל העת למען התלמידים. תודה להורי ברנר השותפים למעשה החינוכי ולמנהלת היוצאת של בית הספר רונית גרייף".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

תערוכה מהסרטים

במסגרת אירועי 100 שנה לגבעתיים, מוצגת בתיאטרון העירוני תערוכה המביאה את סיפור הקמתם של אולפני גבע, שפעלו ברחוב ויצמן פינת...

חדשות רמת גן-גבעתיים11 במאי 2022    2 דקות
0

ידועים בדיבור

ראש עיריית גבעתיים רן קוניק נפגש עם תלמידים מהעיר שהעפילו לגמר הארצי בתחרות "הנואם הצעיר", שמתקיימת ביוזמת מועדון רוטרי. קוניק...

חדשות רמת גן-גבעתיים11 במאי 2022    דקה אחת

כתיבת תגובה