חדשות רמת גן-גבעתיים

רואים כוכבים

חדשות רמת גן-גבעתיים1 בדצמבר 2021    דקה אחת
0
רואים כוכבים

יום המורה צוין במוסדות החינוך בגבעתיים בשורת מחוות והפתעות לצוותים החינוכיים. צוותי ההנהלה בבתי הספר, ועדי ההורים והתלמידים הכינו קבלת פנים מרשימה למורים תחת הכותרת "צוות של כוכבים".
לשם כך, קושטו בתי הספר ושטיח אדום נפרש בכניסה. המורים נהנו מבר שייקים טבעיים ובצהרי היום התכנסו לארוחת צהריים וקבלת שי מהנהגת ההורים.
בבית הספר בורוכוב נהנו המורים מארוחה חגיגית, שהכינו נציגי מועצת התלמידים, ומעציצים וכרטיסי ברכה אישיים. בבית הספר יגאל אלון, התלמידים קיבלו את המורים בשער בית הספר עם כרזות צבעוניות, שכללו משפטי השראה, והוענקו להם מתנות אישיות. הם נהנו גם מארוחה והופעה שארגן ועד ההורים. בבית הספר גורדון קיבלו נציגי מועצת התלמידים את המורים עם ורד צחור ומשתה.
מינהל החינוך חילק ברכות אישיות לכל צוותי החינוך בעיר ושי בית ספרי, שהוענק גם לצוותי הגנים. ראש מינהל החינוך, הנוער והצעירים שרון פילוסוף אמר לרגל האירוע הייחודי: "יום המורה מהווה הזדמנות מצוינת להגיד תודה לצוותי החינוך הנפלאים בגבעתיים, שבוחרים ובוחרות בכל בוקר מחדש לקחת אחריות ולהשפיע על חינוכם והשכלתם של תלמידי ותלמידות העיר".
ראש עיריית גבעתיים רן קוניק הדגיש כי תפקיד המחנך תמיד היה חשוב, אך בשנים האחרונות הפך למאתגר מתמיד. "כיום, כשכמעט לא נותרו מנהיגים ערכיים בהנהגה הישראלית, המחנכים והמחנכות הם המנהיגים האמיתיים, אלה שמעצבים את פני הדור הצעיר", ציין.
"המחנכים, המחנכות, הגננות והסייעות שלנו לא מוותרים על אף תלמיד ותלמידה. הם כבר מזמן לא מתמקדים רק בהקניית תכנים לימודיים, אלא גם בתכנים חברתיים, ערכיים ורגשיים. אנשי החינוך עוסקים בתפקיד חשוב וקדוש, ועל כך נתונה להם מלוא הערכתנו ותודתנו".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

סנטרל פארק

הוועדה המחוזית לתכנון ולבנייה תל אביב, בראשות האדריכלית דניאלה פוסק, אישרה את תוכניות הבינוי והפיתוח הנופי בפארק אריאל שרון. על...

חדשות רמת גן-גבעתיים26 בינואר 2022    דקה אחת
0

צוות הווי ובידוד

המתווה החדש של ביטול הבידודים במערכת החינוך, יוצר ציפיות, אך גם חששות. על פי המתווה, שעליו החליטה הממשלה, כל תלמיד...

חדשות רמת גן-גבעתיים26 בינואר 2022    2 דקות

כתיבת תגובה