חדשות רמת גן-גבעתיים

כתב אישום נגד דורס הנער ברק חורי ביום כיפור

חדשות רמת גן-גבעתיים1 בדצמבר 2021    דקה אחת
0
כתב אישום נגד דורס הנער ברק חורי ביום כיפור

לבית המשפט המחוזי בתל אביב הוגש ביום שני כתב אישום נגד ערן אזולאי, המואשם בהמתה בקלות דעת ובנהיגה תחת השפעת משקאות משכרים. זאת, לאחר שבערב יום הכיפורים פגע עם רכבו בברק חורי ז"ל (13) מרמת גן, בעת שרכב על אופניו בדרכו לבקר חבר בפתח תקוה.
על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד מיכאל כהן מפרקליטות מחוז תל אביב, בערב יום הכיפורים, סמוך לשעה 19:00, נהג אזולאי ברכבו בכביש 4 לכיוון צפון. זאת, לאחר שבשעות הצהריים שתה משקאות אלכוהוליים סמוך לבית חברו בבאר יעקב. עוד נטען בכתב האישום, כי נוכח כניסת יום כיפורים, הייתה תנועת כלי הרכב בכביש מועטה ואיטית. באותה העת, ברק חורי ז"ל (13) רכב על אופניו בכביש 4, בנתיב נסיעתו של אזולאי.
חורי ז"ל, תלמיד מצטיין בבית הספר אביגור, עצר במהלך רכיבתו בצד הדרך, על מנת לשאול עוברת אורח על הדרך הקצרה ליעדו. משהגיע למקום אזולאי, הוא לא הבחין בחורי ופגע בו בעוצמה. בכתב האישום צוין כי כתוצאה ממעשיו של אזולאי נפצע חורי באורח אנוש, וזמן קצר לאחר מכן נפטר מפצעיו בבית החולים שיבא בתל השומר.
במקביל, הוגשה בקשה להארכת מעצרו של אזולאי בתנאים מגבילים, שבמסגרתה התבקש בית המשפט להורות, בין היתר, על פסילת רישיון הנהיגה שלו והפקדת ערבויות. "מעשיו מלמדים על המסוכנות הרבה הטמונה בו… פעל בפזיזות ובשוויון נפש לשלומם של כלל משתמשי הדרך, עת נהג כלי רכב, בערב יום כיפור, כשהוא נתון תחת השפעת משקאות אלכוהוליים ובמהירות שאינה הולמת את תנאי הדרך ביום הכיפורים", ציין עו"ד כהן בבקשה.
בתגובה, אמרו הוריו של ברק חורי ז"ל, שבעקבות הגשת כתב האישום הם מצפים ומשוכנעים שמלוא חומרת הדין תמוצה.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

12 המופלאים

לראשונה בגבעתיים, הושק קורס "יזמות סטארט-אפ" - תוכנית ייחודית, שבמסגרתה יעברו כ-12 מיזמים עסקיים מקומיים הכשרה מקיפה בתחום יזמות ההייטק....

חדשות רמת גן-גבעתיים22 בינואר 2022    דקה אחת
0

בית ספר לבידוד

"זו תקופה של טירוף וחוסר ודאות. אני לא יכול לצפות אפילו שעה אחת קדימה", אומר מנכ"ל מפעלי בית עמנואל יאיר...

חדשות רמת גן-גבעתיים21 בינואר 2022    4 דקות

כתיבת תגובה