חדשות רמת גן-גבעתיים

סדין אדום

חדשות רמת גן-גבעתיים1 בדצמבר 2021    דקה אחת
0
סדין אדום

ברמת גן ובגבעתיים ציינו את יום המאבק הבינלאומי באלימות נגד נשים – בהארת מוסדות ציבור בצבע אדום. ״ברמת גן שום אישה לא לבד. אנו עושים כל שביכולתנו על מנת לתת מענה, הן טיפולי והן הסברתי, נגד תופעת האלימות נגד נשים", ציין ראש עיריית רמת גן כרמל שאמה הכהן. "אנחנו כאן לכל עניין, ומזמינים נפגעות להיעזר בשירותים השונים שיש לעירייה להציע״.
ביוזמת סגנית ראש עיריית גבעתיים ומחזיקת תיק הנשים אור-לי ניב, עמותת "אחת אחת" ומועצת הנשים העירונית, הואר בניין העירייה באור אדום בוהק, כתזכורת לכך שישנן נורות אדומות שעלינו כחברה לזהות, במטרה לפעול נגד האלימות באופן אקטיבי.
גם בני הנוער בעיר הצטרפו למאבק. תלמידי תיכון אורט קרייזמן הקימו דוכן מכירת עוגות, שכל הכנסותיו נתרמו למקלט לנשים מוכות. בתיכון קלעי אספו תרומות של בגדים וצעצועים לטובת מעון לנשים מוכות במרכז הארץ. בתיכון בן צבי יזמו עצומה, ובבית הספר שמעוני לבשו כל אנשי הצוות וחלק גדול מהתלמידים חולצות אדומות, כאות הזדהות עם המאבק.
"הדרך לשוויון מגדרי ולתיקון תפיסות מגדריות היא עוד ארוכה, וכדי לנסות לקדם את היעד הזה – יש צורך לעקור מן השורש את התופעה של שימוש באלימות פיזית, מילולית, כלכלית ורגשית נגד כל אדם. מועצת הנשים בגבעתיים פועלת לאורך כל השנה להעלאת המודעות וליצירת שינוי בנושא", ציינה ניב.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

12 המופלאים

לראשונה בגבעתיים, הושק קורס "יזמות סטארט-אפ" - תוכנית ייחודית, שבמסגרתה יעברו כ-12 מיזמים עסקיים מקומיים הכשרה מקיפה בתחום יזמות ההייטק....

חדשות רמת גן-גבעתיים22 בינואר 2022    דקה אחת
0

בית ספר לבידוד

"זו תקופה של טירוף וחוסר ודאות. אני לא יכול לצפות אפילו שעה אחת קדימה", אומר מנכ"ל מפעלי בית עמנואל יאיר...

חדשות רמת גן-גבעתיים21 בינואר 2022    4 דקות

כתיבת תגובה