חדשות רמת גן-גבעתיים

מנכ"ל מפעלי בית עמנואל פורש לאחר 30 שנה

חדשות רמת גן-גבעתיים24 בנובמבר 2021    דקה אחת
0
מנכ"ל מפעלי בית עמנואל פורש לאחר 30 שנה

מנכ"ל מפעלי בית עמנואל יאיר דמארי הודיע השבוע במפתיע על החלטתו לפרוש מהתפקיד, לאחר כ-30 שנות עבודה, מהן עשר שנים כמנכ"ל. "המצב הבריאותי שלי לא במיטבו, והחלטתי להוריד הילוך", אומר דמארי, שרק בשבוע שעבר פורסם עמו ראיון אישי ב"המקומון".
נודע כי לדמארי הוצע לכהן בתפקיד בכיר בעירייה והועלתה אפשרות שהוא יתמנה לסמנכ"ל, אולם הוא סירב. עם זאת, דמארי, שראה בפעילותו בבית עמנואל מפעל חיים, הבהיר השבוע כי בכוונתו להמשיך להיות פעיל בעיר.
בראיון ל"המקומון", שפורסם בגיליון הקודם, סיפר דמארי על האתגרים המורכבים לנוכח המחסור בסייעות. ההערכות הן שראש העירייה כרמל שאמה הכהן יוביל למינויו של מועמד חיצוני לתפקיד החשוב.
"מנכ"ל מפעלי בית עמנואל הוא תפקיד סופר מאתגר, קל וחומר בעת האחרונה אל מול משבר כוח האדם המכה בכל הארץ", ציין שאמה הכהן. "ביקשתי מיאיר להישאר ככל שהוא מסוגל, גם אם בעצימות נמוכה, ככל שבריאותו מאפשרת, עד לבחירת מחליף או ממלא מקום. לקחתי את מפעלי בית עמנואל לטיפולי האישי".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

רואים כוכבים

יום המורה צוין במוסדות החינוך בגבעתיים בשורת מחוות והפתעות לצוותים החינוכיים. צוותי ההנהלה בבתי הספר, ועדי ההורים והתלמידים הכינו קבלת...

חדשות רמת גן-גבעתיים1 בדצמבר 2021    דקה אחת
0

"לא ויתרה על אף תלמיד"

בטקס הוקרה מרגש, נפרדו בכירים בעיריית גבעתיים ואנשי חינוך מראש מינהל החינוך, הנוער והצעירים בעירייה אירית אהרונסון, הפורשת לגמלאות לאחר...

חדשות רמת גן-גבעתיים1 בדצמבר 2021    2 דקות

כתיבת תגובה