חדשות רמת גן-גבעתיים

התלמידים ינהגו אחרת

חדשות רמת גן-גבעתיים17 בנובמבר 2021    דקה אחת
0
התלמידים ינהגו אחרת

במסגרת חודש הבטיחות בדרכים, חולקו בתשעת בתי הספר היסודיים בגבעתיים חוברות פעילות בסגנון חדר בריחה לכ-4,000 תלמידי כיתות ב'-ה'. החוברת הייחודית מציעה לילדים למידה חווייתית של כללי בטיחות בדרכים, כמו זיהוי תמרורים, חגורות בטיחות וכללי חציית כביש.
באמצעות חידות ומשחקים מאתגרים, מתנסים התלמידים במצבים שכיחים בכבישים ובדרכים, ובכך מתרגלים את עקרונות הזהירות בדרכים. לאחר כל פתרון חידה, מתקבל מספר מסוים, וכל הפתרונות יחד מניבים ססמת ביטחון. כדי לוודא שהפתרונות נכונים, מתקשרים התלמידים למספר טלפון ייעודי המאשר את הססמה.
המטה לבטיחות בדרכים, בהובלת גיל צ'רנוסקי, מקדם את נושא החינוך לבטיחות בדרכים בגבעתיים לאורך כל השנה, באמצעות מגוון מיזמים בחינוך הפורמלי והבלתי פורמלי. "החוברת תשמש את הילדים בבית הספר ובשעות אחה"צ למשחק ולמידה של העקרונות החשובים בבטיחות בדרכים", ציין ראש עיריית גבעתיים רן קוניק. "החינוך בנושא זה נועד לשמור על חיי אדם, למנוע תאונות דרכים ולחנך להתנהגות בטיחותית, סובלנית ומכבדת בכבישים ובדרכים".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

רואים כוכבים

יום המורה צוין במוסדות החינוך בגבעתיים בשורת מחוות והפתעות לצוותים החינוכיים. צוותי ההנהלה בבתי הספר, ועדי ההורים והתלמידים הכינו קבלת...

חדשות רמת גן-גבעתיים1 בדצמבר 2021    דקה אחת
0

"לא ויתרה על אף תלמיד"

בטקס הוקרה מרגש, נפרדו בכירים בעיריית גבעתיים ואנשי חינוך מראש מינהל החינוך, הנוער והצעירים בעירייה אירית אהרונסון, הפורשת לגמלאות לאחר...

חדשות רמת גן-גבעתיים1 בדצמבר 2021    2 דקות

כתיבת תגובה