חדשות רמת גן-גבעתיים

גבעתיים מצדיעה לנכי צה"ל ונפגעי פעולות האיבה

חדשות רמת גן-גבעתיים17 בנובמבר 2021    דקה אחת
0
גבעתיים מצדיעה לנכי צה"ל ונפגעי פעולות האיבה

כ-250 תושבים הגיעו לתיאטרון גבעתיים לאירוע הוקרה מרגש לנכי צה"ל ונפגעי פעולות האיבה. האירוע, שהפך למסורת, לא נערך אשתקד בשל מגבלות הקורונה. בין המשתתפים היו ראש העירייה רן קוניק, יו"ר ארגון נכי צה"ל עידן קליימן, יו"ר ארגון נפגעי פעולות האיבה אייבי מוזס, יו"ר מחוז תל אביב בארגון נכי צה"ל קובי יצחק וראש שלוחת גבעתיים בארגון נכי צה"ל מיכה ירום.
החלק האמנותי כלל את עינב להב, זמרת בחבורת הזמר העירונית "קולות גבעתיים", שהופיעה בקטעי שירה בליווי נגן הפסנתר צחי פודור. במוקד הערב עמד המופע הייחודי "אלה הם בנאי", בהשתתפותם של הגשש גברי בנאי ושני בניו אורי ובועז.
במהלך המופע, שיתפו הבנאים רגעים נוסטלגיים מחייהם, מראשית נוף ילדותם בשוק מחנה יהודה בירושלים ועד להצלחתם המשפחתית בעולם התרבות והמוזיקה. לצד הסיפורים המפתיעים, שרו השלושה ממיטב הלהיטים של הגשש, להקת התרנגולים ולהיטים של אורי ובועז, כמו ״פרפרים״ ו"כל השבוע מרגיש כמו שבת".
בישראל חיים למעלה מ-70 אלף פצועי צה"ל ופעולות האיבה. יום ההוקרה השנתי הוא יוזמה שצמחה מהשטח. בשנת 2014 התקבלה החלטה ממשלתית להפוך את היום הזה ליום ממלכתי רשמי מדינת ישראל.
"לאחר שנה של הפסקה, אני מאושר על שהחזרנו עטרה ליושנה. זהו יום חשוב בחברה מגובשת המקדשת את ערכי האחדות והערבות ההדדית", ציין קוניק. "כבוד גדול עבורנו לקיים מדי שנה את אירוע ההוקרה לנכי צה"ל ונפגעי פעולות האיבה, שחוו על בשרם ונפשם פציעות, כדי שאנחנו נוכל להתקיים בצורה חופשית ולהמשיך לגדל על אדמת ישראל את הדורות הבאים. אנו מלאי השראה על אומץ הלב וההקרבה שלכם למען ביטחון העם והמולדת".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

רואים כוכבים

יום המורה צוין במוסדות החינוך בגבעתיים בשורת מחוות והפתעות לצוותים החינוכיים. צוותי ההנהלה בבתי הספר, ועדי ההורים והתלמידים הכינו קבלת...

חדשות רמת גן-גבעתיים1 בדצמבר 2021    דקה אחת
0

"לא ויתרה על אף תלמיד"

בטקס הוקרה מרגש, נפרדו בכירים בעיריית גבעתיים ואנשי חינוך מראש מינהל החינוך, הנוער והצעירים בעירייה אירית אהרונסון, הפורשת לגמלאות לאחר...

חדשות רמת גן-גבעתיים1 בדצמבר 2021    2 דקות

כתיבת תגובה