חדשות רמת גן-גבעתיים

הורשעה בהתעללות מנהלת "המשפחתון של לובה"

חדשות רמת גן-גבעתיים13 באוקטובר 2021    דקה אחת
0
הורשעה בהתעללות מנהלת "המשפחתון של לובה"

בית המשפט המחוזי בתל אביב הרשיע ביום שלישי את לובה קזקביץ' (63) מרמת גן, בעבירות של התעללות ותקיפת פעוטות ששהו בפעוטון שאותו ניהלה.
"מצאתי כי בחלק מהאירועים נקטה הנאשמת כלפי הקטינים אלימות עוצמתית, אשר ברי כי הסבה להם למכאוב ממשי, בין אם בשל עוצמת האלימות בהתחשב בפערי הכוחות, ובין בשל בכיים המתפרץ של הקטינים, או שניהם יחדיו", ציינה השופטת מעיין בן ארי בהכרעת הדין.
קזקביץ', שנעצרה בתחילת נובמבר בשנה שעברה, הורשעה בארבע עבירות של התעללות בקטין וב-14 עבירות של תקיפת קטין בידי אחראי. בנוסף, היא הורשעה גם בשיבוש הליכי משפט, לאחר שניסתה למחוק צילומים ממצלמת האבטחה.
בכתב האישום שהוגש נגדה בנובמבר 2020 על ידי עו"ד אריאל שור מפרקליטות מחוז תל אביב, צוין כי קזקביץ' ניהלה את "המשפחתון של לובה" ברמת גן, המיועד לפעוטות מגיל ארבעה חודשים ועד גיל 3. "במספר רב של הזדמנויות ובשלל דרכים, תקפה והתעללה הנאשמת בקטינים, השליטה בגן אווירה של טרור, לרבות בדרך של מכות, דחיפות, משיכות, צעקות והתנהגויות אלימות וכוחניות אחרות", נטען בכתב האישום.
עוד נטען, כי בין היתר היא הטיחה ילדים באופן שגרם להם להיחבט בראשם ובחלקי גוף שונים, הכתה אותם בפניהם, גררה ילדים על הרצפה, משכה בשיערם, משכה את ידיהם בחוזקה, השאירה קטינים קשורים בכיסאות אוכל ובסלקל במשך זמן רב, כיסתה את גופם וראשם בגסות ואף הותירה קטינים לבדם ללא השגחה דקות ארוכות.
עו"ד שור טען בבקשת המעצר כי היא "פעלה בדפוס התעללות קבוע. כאכולת שנאה, התירה יצרה ושחררה רסן זעמה על טרף קל – קטינים חסרי ישע". קזקביץ' שוהה במעצר בכלא נווה תרצה מאז נובמבר שעבר. הדיון בשלב הטיעונים לעונש ייערך בעוד כשבועיים, ב-28 באוקטובר.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

רמת גן וגבעתיים מציינות את חודש המודעות...

ברמת גן ובגבעתיים מציינים את חודש המודעות לסרטן השד. במוקד הקמפיין תודגש חשיבות המודעות לגילוי מוקדם של המחלה. סרטן השד...

חדשות רמת גן-גבעתיים13 באוקטובר 2021    דקה אחת
0

גן דוד במרום נווה יחודש וישודרג

פרויקט חידוש פארק דוד בשכונת מרום נווה ברמת גן יוצא לדרך. התוכנית החדשה לשדרוג הפארק הוכנה בשיתוף משרד האדריכלים א.ב...

חדשות רמת גן-גבעתיים13 באוקטובר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה