חדשות רמת גן-גבעתיים

אחרי שנה וחצי: מכללת הגמלאים בגבעתיים חזרה לפעול

חדשות רמת גן-גבעתיים13 באוקטובר 2021    דקה אחת
0
אחרי שנה וחצי:  מכללת הגמלאים בגבעתיים חזרה לפעול

לאחר כשנה וחצי של הפסקה בשל משבר הקורונה, חזרה לפעול מכללת הגמלאים שמפעילה ההסתדרות בגבעתיים.
כ-400 אזרחים ותיקים הגיעו להרצאה הראשונה שהתקיימה בבית ואהלין. "אנשים ציפו בקוצר רוח לחידוש הפעילות, והייתה התרגשות רבה", סיפר מנהל המכללה אלי הולצמן, מחזיק תיק הגמלאים בעירייה. "באופן אישי, לא ישנתי בלילה שלפני הפתיחה, ציפיתי מאוד לרגע הזה".
"ההרצאות בימי ראשון היו מאוד חסרות לי. יש כאן איכות וגם מפגש חברתי", סיפרה אחת מהאזרחיות הוותיקות שהגיעו להרצאה. הולצמן הודה שהופתע מהאולם הגדוש. "רואים שאנשים רוצים לחזור לשגרת חיים. הפעילות הייתה מאוד חסרה להם, היא הפכה במהלך השנים לחלק מחיי התרבות והקהילה בעיר", הוא הסביר.
את ההרצאה הראשונה, במעמד ראש עיריית גבעתיים רן קוניק, יו"ר ההסתדרות במרחב גבעתיים ויישובי בקעת אונו עופר חתוכה ויו"ר נעמת במרחב גלית חיה-כהן, חלקו העיתונאים איתי אנגל ואנריקה צימרמן, אשר שוחחו עם האורחים לגבי התקשורת והמזרח התיכון. לפני הפתיחה קיבל כל אחד מהבאים שי. במהלך השנה עתידות להתקיים 35 הרצאות.
קוניק ציין את שיתוף הפעולה הפורה בין העירייה להסתדרות בעיר, והדגיש שהמכללה היא מקור גאווה לעיר לאורך השנים. "המכללה הפכה לחלק מרכזי באירועי התרבות והקהילה לציבור הוותיק בעיר, ואני מקווה שהפעם היא תמשיך לפעול ללא הפוגות", סיכם הולצמן.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

רמת גן וגבעתיים מציינות את חודש המודעות...

ברמת גן ובגבעתיים מציינים את חודש המודעות לסרטן השד. במוקד הקמפיין תודגש חשיבות המודעות לגילוי מוקדם של המחלה. סרטן השד...

חדשות רמת גן-גבעתיים13 באוקטובר 2021    דקה אחת
0

גן דוד במרום נווה יחודש וישודרג

פרויקט חידוש פארק דוד בשכונת מרום נווה ברמת גן יוצא לדרך. התוכנית החדשה לשדרוג הפארק הוכנה בשיתוף משרד האדריכלים א.ב...

חדשות רמת גן-גבעתיים13 באוקטובר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה