חדשות רמת גן-גבעתיים

כוכב הדרום

חדשות רמת גן-גבעתיים13 בספטמבר 2021    דקה אחת
0
כוכב הדרום

בשבוע שעבר העניק אלוף פיקוד הדרום אליעזר טולדנו אותות הצטיינות ליחידות בפיקוד, במסגרת טקס "מגן דרומי". האותות ניתנו על העבודה הקשה והמשמעותית שביצעו היחידות במהלך השנה, להגנה וביטחון על מדינת ישראל ותושביה, באחד האזורים הקשים ביותר בישראל.
טולדנו בחר בחטיבה הדרומית כחטיבה מצטיינת, לאחר שבלטה מעל לשאר החטיבות, בעיקר בתחום הבטיחות, נושא חשוב מאין כמוהו באזור עוטף עזה ואשקלון, המצוי תחת איום מתמיד – אזור שספג בשנים האחרונות הפצצות ללא הרף.
את תפקיד קצין הבטיחות בחטיבה הדרומית של אוגדת עזה ממלא תושב פתח תקוה סגן אבינועם פניגשטיין.
תחת הנהגתו נערכו והודפסו מחדש כל החומרים העוסקים בבטיחות, ובכלל זה ספרים וחוברות המאגדים את תפיסתו הבטיחותית, אשר זכו להערכה רבה והפכו למודל חיקוי בחטיבות המקבילות, שאימצו את שיטותיו.
"ההצטיינות היא גאווה לחטיבה", מספר פניגשטיין. "אני גאה לשרת כאן. החטיבה עובדת קשה מאוד בתחום הבטיחות, ולקבל הצטיינות בתחום זה אומר המון עבורי. באמת מנענו מאנשים מלהיפגע, ואף הצלנו חיים. אנחנו מיישמים את עבודתנו, ולכן אני שמח על כך".
"החטיבה הדרומית תמשיך לשמור על ביטחון המדינה גם בעתיד. בנימה אישית, אני מאחל לכל עם ישראל חג שמח ושנה טובה. אני גאה להגן על אזרחינו מהמקום הכי מבצעי שיש – החטיבה הדרומית באוגדת עזה", הוא מציין בגאווה.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

רמת גן נפרדת

יגאל שמע ז"ל, דמות מוכרת ברמת גן, הלך לעולמו. שמע עסק בפעילות ציבורית ותרבותית ענפה בעיר. בין היתר, עמד בראש...

חדשות רמת גן-גבעתיים13 בספטמבר 2021    דקה אחת
0

גבעתיים נפרדת

יותר מאלף בני משפחה, חברים ותושבים המומים ליוו ביום שישי למנוחת עולמים את רחלי בנעים (49) ז"ל, מזכירתו של ראש...

חדשות רמת גן-גבעתיים13 בספטמבר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה