חדשות רמת גן-גבעתיים

זו שיוצאת וזו שנכנסת

חדשות רמת גן-גבעתיים1 בספטמבר 2021    דקה אחת
0
זו שיוצאת וזו שנכנסת

לאחר כשלושה עשורים בעיריית גבעתיים, מירי פרחי, מנהלת האגף לשירותים חברתיים, פורשת לגמלאות. את מקומה תמלא זיוה גבאי-מלכא, תושבת תל אביב, ששימשה עד לאחרונה כמנהלת אגף הרווחה והשירותים החברתיים בעיריית רעננה.
פרחי החלה את דרכה בעירייה כעובדת סוציאלית. בהמשך ניהלה את מרכז היום הראשון בעיר, לאחר מכן התמנתה למנהלת המחלקה לאזרחים ותיקים, תפקיד שבו החזיקה במשך כ-18 שנה. בתשע השנים האחרונות היא שימשה, כאמור, כמנהלת האגף.
בתקופת ניהולה פותחו שירותים חדשים לאוכלוסיות שונות, ובהם מרכזי יום, מועדוני גמלאים ומרכז משפחה לילדים עם צרכים מיוחדים, לצד פרויקטים ייחודיים, ובהם "סיפור חוזר" ו"דירה בעיר" לאנשים עם צרכים מיוחדים. כמו כן, בתקופתה הוקמו היחידה הקהילתית, היחידה להתמכרויות והיחידה למניעת אלימות במשפחה. אולם האתגר הגדול ביותר של פרחי היה במהלך שנת הקורונה, כשהיה צורך לתת מענה לתושבים ותיקים, שחלקם סבלו מבדידות או נזקקו לסיוע בקניית מצרכים ותרופות.
"גבעתיים היא עיר של תושבים מעורבים ואכפתיים", אומרת פרחי. "הייתה לי זכות גדולה להכיר אותם, ללמוד מהם ולעזור להם. אמונתי בעבודת האגף ופיתוחו הובילו אותי לחצוב את דרכי המקצועית עד לניהול האגף כולו. אני יוצאת לגמלאות בתחושה של זכות גדולה והוקרה להנהלת העיר ולכל מנהלי ועובדי העירייה, וכמובן לעובדי האגף לשירותים חברתיים, המקצועיים והמסורים".
גבאי-מלכא, שתיכנס לתפקיד בחודש הקרוב, היא בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית. כיהנה בעבר גם כמנהלת האגף לשירותים חברתיים בעיריית חדרה ומנהלת אגף קהילה ביפו. "אני שמחה ונרגשת לקראת כניסתי לתפקיד המשמעותי בעיריית גבעתיים. אני מאמינה שאשרת את התושבים באופן המיטבי ואמשיך לפתח ולטפח למענם שירותים חדשים בתחום הרווחה והקהילה, בעת המאתגרת הזו ובכלל", היא ציינה.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

רמת גן נפרדת

יגאל שמע ז"ל, דמות מוכרת ברמת גן, הלך לעולמו. שמע עסק בפעילות ציבורית ותרבותית ענפה בעיר. בין היתר, עמד בראש...

חדשות רמת גן-גבעתיים13 בספטמבר 2021    דקה אחת
0

גבעתיים נפרדת

יותר מאלף בני משפחה, חברים ותושבים המומים ליוו ביום שישי למנוחת עולמים את רחלי בנעים (49) ז"ל, מזכירתו של ראש...

חדשות רמת גן-גבעתיים13 בספטמבר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה