חדשות רמת גן-גבעתיים

"סיפור חוזר" בגבעתיים

חדשות רמת גן-גבעתיים28 ביולי 2021    דקה אחת
0
"סיפור חוזר" בגבעתיים

סניף של רשת חנויות הספרים החברתית "סיפור חוזר", המציעה ספרי יד שנייה ומעסיקה אנשים עם צרכים מיוחדים, הושק בגבעתיים בטקס חגיגי. הסניף המקומי הוקם במסגרת שיתוף פעולה של האגף לשירותים חברתיים, המחלקה לקידום אנשים עם מוגבלות וצרכים מיוחדים בעירייה, משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים, קבוצת "שכולו טוב" ורשת "סיפור חוזר".
בטקס ההשקה, שהתקיים במעמד ראש העירייה רן קוניק, השתתפו בכירים נוספים בעירייה, ובהם מנהלת האגף לשירותים חברתיים מירי פרחי, מנהלת מחלקת פרט, משפחה ומוגבלויות אורלי לביא, מנהלת המחלקה לקידום אנשים עם מוגבלות וצרכים מיוחדים אדוה קלר ומנהלת אגף קהילה במשרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים ויויאן אזרן.
"סיפור חוזר" מציעה ספרי יד שנייה באיכות טובה במכירה בחנות או ברשת, בתמחור אחיד ואטרקטיבי של 20 שקל לספר. במקביל, ניתן למסור לחנות ספרים משומשים במצב טוב ולקבל תמורתם שובר לרכישת ספר בהנחה.
הרשת פועלת זה 13 שנה ב-20 סניפים ברחבי הארץ, ובערים רבות התפתחו סביב החנויות קהילות קוראים אדוקות, המחוברות לקונספט האקולוגי והחברתי שלהן.
בסניף המקומי יעבדו כעשרה עובדים תושבי העיר, שהחנות מהווה עבורם מקום הכשרה ותעסוקה. באגף לשירותים חברתיים בעירייה מתקיימת ועדת השמה, שבה מראיינים מועמדים מתאימים לעבודה בפרויקט הייחודי.
"אנחנו גאים לקחת חלק בהקמה של עסק חברתי ראשון מסוגו בגבעתיים, המהווה מסגרת מקצועית ומכבדת להכשרה ותעסוקה של בוגרים עם צרכים מיוחדים", ציין ראש העירייה רן קוניק.
"אני מודה לכל השותפים במיזם המיוחד הזה, שמהווה אבן דרך בגיבוש קהילה מכילה ושוויונית. זוהי עשייה משמעותית וחשובה לא פחות מהקמה של עוד כיכר או גינה. נמשיך לפתח שירותים ומיזמים חברתיים בעלי ערך מסוג זה בעיר".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

רמת גן נפרדת

יגאל שמע ז"ל, דמות מוכרת ברמת גן, הלך לעולמו. שמע עסק בפעילות ציבורית ותרבותית ענפה בעיר. בין היתר, עמד בראש...

חדשות רמת גן-גבעתיים13 בספטמבר 2021    דקה אחת
0

גבעתיים נפרדת

יותר מאלף בני משפחה, חברים ותושבים המומים ליוו ביום שישי למנוחת עולמים את רחלי בנעים (49) ז"ל, מזכירתו של ראש...

חדשות רמת גן-גבעתיים13 בספטמבר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה