חדשות רמת גן-גבעתיים

חילופי נשיאים ברוטרי רמת גן

חדשות רמת גן-גבעתיים21 ביולי 2021    דקה אחת
0
חילופי נשיאים ברוטרי רמת גן

חילופי נשיאים בארגון רוטרי רמת גן. כמיטב המסורת השנתית בארגון, העומד מאחורי שורת פעילויות התנדבותיות למען הקהילה, התקיים טקס חילופי הנשיאים. ויויאן בולר תכהן כנשיאת רוטרי רמת גן בשנה הקרובה, במקום הנשיא היוצא יגאל גלפר.
ברוטרי רמת גן פעילים 25 חברים, בשורת תחומים למען הקהילה. בין היתר, בסיוע לעמותת אנוש ובהצמדת חונכים לילדים במצוקה. "המועדון הוא חברתי ופועל למען הקהילה, ברוח הרוטרי, שהוא ארגון בינלאומי", סיפרה מנהלת התרבות ברוטרי רמת גן, חיה קריסי.
"המועדון מעורב בחיי העיר בשורת פרויקטים, ובהם הפעלת חנות הביגוד של האגף לשירותים חברתיים בעירייה, סיוע לניצולי שואה במיצוי זכויותיהם, תמיכה במשפחתון שחיים בו ילדים שהוצאו מבתיהם, התנדבות בבית החולים שיבא, תרומות לחיילים בודדים וקיום תחרות הנואם הצעיר בהשתתפות כמה בתי ספר. הפעילות ההתנדבותית מהווה עבורנו דרך חיים".
והזוכה הוא…
אריאל טוסי, תלמיד כיתה י"א מתיכון קלעי בגבעתיים, דורג במקם השלישי בגמר הארצי של תחרות "הנואם הארצי" של מועדון רוטרי. טוסי נאם על הצלחת מדינת ישראל בהתמודדות עם משבר הקורונה. בקטגוריה של כיתות ז'-ט' זכתה במקום השלישי עמית וייסר, תלמידת כיתה ח' מבית הספר שמעוני, שנאמה על השפעתן של פרסומות על נשים צעירות.
ראש עיריית גבעתיים רן קוניק נפגש עם הזוכים והעניק להם גביעים. "מרשים לראות את הנערים והנערות שלנו קוטפים הישגים ברמה המחוזית והארצית. היום בכל תחנה מקצועית או אקדמית חשוב לדעת להעביר מסרים ולהציג נושאים בפני קהל, ואני בטוח שהיכולות שהתלמידים רכשו בפרויקט ישמשו אותם בכל מסגרת שבה ישתלבו בעתיד".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

רמת גן וגבעתיים מציינות את חודש המודעות...

ברמת גן ובגבעתיים מציינים את חודש המודעות לסרטן השד. במוקד הקמפיין תודגש חשיבות המודעות לגילוי מוקדם של המחלה. סרטן השד...

חדשות רמת גן-גבעתיים13 באוקטובר 2021    דקה אחת
0

גן דוד במרום נווה יחודש וישודרג

פרויקט חידוש פארק דוד בשכונת מרום נווה ברמת גן יוצא לדרך. התוכנית החדשה לשדרוג הפארק הוכנה בשיתוף משרד האדריכלים א.ב...

חדשות רמת גן-גבעתיים13 באוקטובר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה