חדשות רמת גן-גבעתיים

כ-100 טון גרוטאות פונו ממקלטים בגבעתיים

חדשות רמת גן-גבעתיים30 במאי 2021    דקה אחת
0
כ-100 טון גרוטאות פונו ממקלטים בגבעתיים
הסיירת הירוקה מפנה גרוטאות | צילום באדיבות העירייה

כ-100 טון גרוטאות פונו ממקלטים בגבעתיים, ב"זכות" מבצע שומר החומות. בשל ההסלמה הביטחונית שהגיעה עד למרכז, העירייה יצאה בקריאה לתושבים לפנות גרוטאות משטחי המקלטים.
במבצע מיוחד, מחלקת איסוף ופינוי מאגף שפ"ע בעיריית גבעתיים, בראשותו של פיני אדרי, פינתה כ-100 טון גרוטאות ממקלטים בבניינים ברחבי העיר.
בתוך כך, פקחי הסיירת הירוקה טיפלו בכ-120 תלונות של תושבים על מקלטים עמוסים בגרוטאות. הפקחים איתרו את האחראים בכל בניין ושכנעו אותם להוציא את הגרוטאות מחוץ לתחומי המקלט.
ברבים מהמקרים נדרשו ביקורים חוזרים של הפקחים בבניינים, והם אף סייעו לדיירים להוציא את הגרוטאות לרחוב. גם כאשר הגרוטאות פונו, נוצר קושי בהוצאתם מרחובות העיר.
בעירייה הסבירו כי בשל מצב החירום הביטחוני ועל רקע צום הרמדאן ועיד אל־פיטר, עובדים רבים בחברות מנופים, המפנות גרוטאות בשגרה, שהו בחופשה.
בשל המחסור בעובדים, נעשה שימוש גם במנוף של מחלקת גנים ונוף לפינוי הגרוטאות. "אנחנו בדרך כלל לא אוהבים לראות ערימות של גרוטאות ברחוב, אך בימים של מצב חירום ביטחוני, ביקשנו מכל התושבים להוציא גרוטאות מהמקלט לרחוב, על מנת שדיירים יוכלו לשהות במקלט בעת הישמע אזעקה", ציין ראש העירייה רן קוניק.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

הסערה בעירייה נמשכת

לאחר הדרמה הפוליטית הגדולה בשבוע שעבר - כאשר ממלא מקום ראש עיריית רמת גן ליעד אילני הודיע על התפטרותו ומעבר...

חדשות רמת גן-גבעתיים30 במאי 2021    3 דקות
0

סכנה בחצר הגן

"הילדים לא יכולים לצאת לשחק בחצר, בגלל מפגע בטיחותי במדרגות", טוענים הורים לילדים בגן תאנה שבאזור רחוב משמר הירדן בגבעתיים....

חדשות רמת גן-גבעתיים30 במאי 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה