חדשות רמת גן-גבעתיים

למען חיילי המילואים

חדשות רמת גן-גבעתיים3 במאי 2021    2 דקות
0

לרגל שבוע ההוקרה לחיילי המילואים, עיריית רמת גן תחלק לחיילים וחיילות בשירות סדיר כרטיס בסך 250 שקל לרכישה בבתי העסק המקומיים • בגבעתיים יצאו בקמפיין מרגש

למען חיילי המילואים

17,537 מתושבות ותושבי רמת גן וגבעתיים משרתים במילואים. כך עולה מנתונים שאסף "המקומון" לרגל שבוע ההוקרה לחיילי המילואים. מהפילוח עולה, כי 12,388 מאנשי המילואים מתגוררים ברמת גן ו-5,149 בגבעתיים.
עיריית רמת גן, בשיתוף חברת Buyme, תעניק לחיילים וחיילות בשירות סדיר כרטיס הטבות בסך 250 שקל. הכרטיס יאפשר לבצע קניות ורכישות בבתי עסק מקומיים בעיר.
בתי העסק המקומיים אשר ישתתפו במיזם, יקבלו פרסום חינם במכתב שיחולק לחיילים עם הכרטיס.
"המיזם הוא הזדמנות לפרגון כפול – גם לחיילים ולחיילות אשר מגינים על תושבי העיר והמדינה בשירותם הצבאי, וגם לעסקים המקומיים בעיר, אשר עברו תקופה לא קלה בשל הקורונה. הפרויקט מאפשר לחזק את הקשר בין העסקים, התושבים והחיילים", ציין ראש העירייה כרמל שאמה הכהן.
גם גבעתיים משתתפת בקמפיין הארצי כהוקרה לאנשי המילואים.
הקמפיין נועד להוקרת משרתי ומשרתות מערך המילואים על פועלם ותרומתם לביטחון המדינה. הוא מדגיש את נחיצות עשייתם וחשיבות מעגלי התמיכה בהם – המשפחה והעבודה.
מקרב 5,149 נשות ואנשי מילואים המתגוררים בעיר, נבחרו ארבעה אנשי מילואים מצטיינים להשתלב בקמפיין העירוני בשילוט חוצות ובדיגיטל: סרן לילך שמאש, קצינת מדעי ההתנהגות; רס"מ (במיל') לירון אביב, קצין לוחם בחיל האוויר; רס"ל רתם אש, אחראית חמ"ל קורונה; ורס"מ יגל כהן, מפקד לוחם בעוצבת חוד החנית.
לדברי תא"ל (במיל') ארי סינגר, קצין מילואים ראשי: "מערך המילואים הוא אחד הנכסים המרכזיים של מדינת ישראל, המאחד הלאומי, פסיפס מרהיב שמורכב מכלל הרבדים של החברה הישראלית. מטרת הקמפיין היא להכיר ולהוקיר את העשייה של משרתי ומשרתות המילואים, להציג בקול רם את תרומתם בפרהסיה, לפרגן ולהעלות את המודעות של החברה הישראלית לתרומתו האדירה של מערך המילואים לחוסן הלאומי והחברתי של מדינת ישראל. חודש הוקרה למערך המילואים שמח".
רן קוניק, ראש עיריית גבעתיים, ציין: "העיר גאה לקחת חלק בקמפיין הארצי המוקיר את אנשי המילואים אשר תורמים למדינה בשירות משמעותי. אנו גאים בכל אחת ואחד מאנשי המילואים מגבעתיים, אשר רואים בראש ובראשונה את טובת המדינה לפני טובתם האישית, ובשם תושבי גבעתיים אומרים לכם תודה".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

חלון הראווה של רמת גן

"הירקון יהפוך מהחצר האחורית לחלון ראווה", אמר עו"ד רועי ברזילי, סגן ראש עיריית רמת גן, על פרויקט השיט של סירות...

חדשות רמת גן-גבעתיים3 במאי 2021    4 דקות
0

לראשונה: מעונות סטודנטים לבית הספר למשחק בית...

60 שנה לאחר היווסדו, בית הספר למשחק בית צבי ברמת גן חונך מעונות סטודנטים. המעונות החדשים, שלפני כן היו בית...

חדשות רמת גן-גבעתיים3 במאי 2021    2 דקות

כתיבת תגובה