חדשות רמת גן-גבעתיים

הוועדה המחוזית הפקידה את תוכנית מגדל ראשונים

חדשות רמת גן-גבעתיים22 במרץ 2021    דקה אחת
0
הוועדה המחוזית הפקידה את תוכנית מגדל ראשונים
מגדל ראשונים | הדמיה: מילוסלבסקי אדריכלים

הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה תל אביב החליטה להפקיד להתנגדויות את התוכנית להקמת מגדל מעורב שימושים בן 35 קומות בשכונת ראשונים ברמת גן, בין הרחובות יהודה והצבי, סמוך למתחם הבורסה.
המגדל, שתכנן משרד מילוסלבסקי אדריכלים על שטח של כ-2.5 דונם, יכיל 89 יחידות דיור, 350 מ"ר של שטחי מסחר, כ2,000- מ"ר שטחים למבני ציבור ו-13,500 מ"ר שטחי תעסוקה.
על פי התוכנית, בקומת הקרקע יהיו שטחי המסחר, מעליה שתי קומות לשטחים ציבוריים, ומעליהן 18 קומות תעסוקה. מעל לקומות התעסוקה תהיה קומת sky lobby – עם גינה ומעליה 11 קומות למגורים ושתי קומות טכניות.
בהתאם למדיניות הועדה המחוזית לבנייה לאורך קווי הרכבת הקלה, הדירות במגדל הן קטנות, בשטח של כ-75 מ"ר בממוצע.
לדברי האדריכל גיא מילוסלבסקי, "אנו מאמינים שמגדל הראשונים יהווה מנוף עירוני וכלכלי חשוב לרמת גן". הוא הוסיף: "מיקום הפרויקט אידאלי – שכונת ראשונים היא אי אורבני המחבר בין לב תל אביב לסיטי של גבעתיים ולמתחם הבורסה של רמת גן, והיא צמודה לתחנת עלית המתוכננת של הקו האדום של הרכבת הקלה".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

עשרות דפיברילטורים הותקנו ברמת גן ובגבעתיים

עשרות מכשירי החייאה - דפיברילטורים - הותקנו לאחרונה ברמת גן ובגבעתיים. בפארק גבעתיים התקיים טקס חנוכת מתקן דפיברילטור נוסף, במעמד...

חדשות רמת גן-גבעתיים22 במרץ 2021    דקה אחת
0

גינת חיה צ'יפמן שודרגה

גינת חיה צ'יפמן שודרגה גינת חיה צ'יפמן, בשכונת נחלת גנים ברמת גן, נחנכה לאחר שעברה "מתיחת פנים". הגינה הציבורית ששודרגה...

חדשות רמת גן-גבעתיים22 במרץ 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה