חדשות רמת גן-גבעתיים

הקרב על הנוער בתיכונים

חדשות רמת גן-גבעתיים11 במרץ 2021    דקה אחת
0
הקרב על הנוער בתיכונים
הפוליטיקאים והתלמידים בפאנל בחירות בתיכונים. צילום: באדיבות דוברות גבעתיים

תוצאות מנוגדות בבחירות המדגם שהתקיימו בקרב תלמידי התיכונים שמעון בן צבי ואורט בגבעתיים לקראת הבחירות לכנסת. בתיכון שב"צ הוביל הליכוד עם 34% מקולות התלמידים, בעוד שבאורט ההובלה הייתה של יש עתיד.
התלמידים בחרו בתום פאנל בחירות מקוון בהשתתפות נציגים ממפלגות מכל קצוות הקשת הפוליטית. הם צפו בפאנל בקפסולות שבכיתות. בפאנל השתתפו סגן שר הבריאות יואב קיש (ליכוד), שר החקלאות אלון שוסטר (כחול לבן), ח"כ עידן רול (יש עתיד), ח"כ יאיר גולן (מרצ), ח"כ צבי האוזר (תקווה חדשה), ח"כ עודד פורר (ישראל ביתנו), ח"כ עופר כסיף (הרשימה המשותפת), עמיחי שיקלי (ימינה), אפרת רייטן (עבודה) ושמחה רוטמן (הציונות הדתית).
במדגם הבחירות בתיכון שב"צ: מפלגת הליכוד קיבלה 34% מקולות תלמידי כיתות י"א-י"ב שצפו בפאנל, יש עתיד – 25%, מפלגת העבודה – 13% ותקווה חדשה – 6%.
במדגם הבחירות שהתקיים בקרב תלמידי כיתה י"ב בתיכון אורט: יש עתיד הובילה עם 29% מהקולות, ימינה עם 16% והעבודה ומרצ – 10% כל אחת.
"הפאנל נתן לנו הזדמנות להיחשף להרבה פוליטיקאים ונציגי מפלגות, שלא תמיד בולטים בתקשורת. בשידור הוצגו שאלות של תלמידים מ-30 תיכונים ברחבי הארץ, והיה מעניין להקשיב להשקפות שלהם", סיפר אוהד רובינשטיין, תלמיד כיתה י"ב בשב"צ.
"הפאנל היה מעניין והוצגו דעות מכל הקשת הפוליטית", סיפר יהונתן נתנאל, תלמיד כיתה י"ב באורט. "המתמודדים התווכחו פחות ממה שחשבתי, ולכל נציג היה זמן מסך שווה. הייתה לי הזדמנות לשאול את המתמודדים שאלות בנושאים שמעניינים אותנו, כמו תוכניות למניעת אלימות כלפי נשים ומדיניות הממשלה בתחום החינוך והכלכלה בתקופת הקורונה".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

רמת גן וגבעתיים מציינות את חודש המודעות...

ברמת גן ובגבעתיים מציינים את חודש המודעות לסרטן השד. במוקד הקמפיין תודגש חשיבות המודעות לגילוי מוקדם של המחלה. סרטן השד...

חדשות רמת גן-גבעתיים13 באוקטובר 2021    דקה אחת
0

גן דוד במרום נווה יחודש וישודרג

פרויקט חידוש פארק דוד בשכונת מרום נווה ברמת גן יוצא לדרך. התוכנית החדשה לשדרוג הפארק הוכנה בשיתוף משרד האדריכלים א.ב...

חדשות רמת גן-גבעתיים13 באוקטובר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה