חדשות רמת גן-גבעתיים

מבצע מרוכז לחיסון אוכלוסיית רמת השקמה

חדשות רמת גן-גבעתיים25 בפברואר 2021    דקה אחת
0

בשכונה, שנחשבה ל"שכונה אדומה", יש שיעור התחסנות נמוך יחסית לרמת גן

מבצע מרוכז לחיסון אוכלוסיית רמת השקמה
צילום: דוברות מחוז דן-פ"ת, כללית

בניסיון למצות את פוטנציאל המחוסנים ברמת גן, הועברו ביום שלישי בבוקר קרוב ל-200 חיסוני קורונה למרפאת רמת השקמה של שירותי בריאות כללית, ברחוב עזריאל בשכונת רמת השקמה שבדרום רמת גן, אבל נודע כי ביום הראשון רק עשרות הגיעו להתחסן. במקביל, נמשך מבצע החיסונים בבית הצנחן שבצפון העיר.
לדברי גורמים המעורים בפרטים, רמת השקמה נחשבת ל"שכונה אדומה", ושיעורי ההתחסנות בה היו נמוכים יחסית לשכונות אחרות בעיר.
תושבים רבים מהשכונה פנו לאחרונה לרשויות בדרישה לאפשר לבצע את החיסונים בקרבת ביתם, לנוכח הקושי להגיע לקצה השני של רמת גן.
בקשה דומה הועברה מהעירייה לשירותי בריאות כללית. במחוז דן-פתח תקווה הוחלט על מבצע החיסונים המיוחד בהובלת מנהלת הסיעוד במחוז, יאנה מוליאור.
למבצע ההמרצה הצטרפו גם פעילים בשכונה, שהפיצו את ההודעה על החיסונים הזמינים.
"החלטנו על מבצע מרוכז לחיסון אוכלוסיית השכונה", ציינה מנהלת הסיעוד במרפאת רמת השקמה, מרינה תמרוב. "המבצע החל בשעה 12:00 ונמשך ביום הראשון עד השעה 17:00, כאשר הקציבו לטובת העניין שלושה חדרים שבהם מחסנים האחים והאחיות שלנו את המגיעים. במקביל, עורך הצוות האדמיניסטרטיבי שיחות יזומות למטופלי המרפאה שטרם הגיעו להתחסן".
לדבריה, דגש מיוחד ניתן לבני 50 ומעלה, אך לנוכח זמינות החיסונים הוחלט על יצירת קשר גם עם מטופלים נוספים בטווח הגילים 50-16.
לנוכח הכמות הגדולה של מנות חיסון שנותרה, המבצע הוארך ונעשו פעולות המרצה על ידי פעילים בשכונה.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

עשרות דפיברילטורים הותקנו ברמת גן ובגבעתיים

עשרות מכשירי החייאה - דפיברילטורים - הותקנו לאחרונה ברמת גן ובגבעתיים. בפארק גבעתיים התקיים טקס חנוכת מתקן דפיברילטור נוסף, במעמד...

חדשות רמת גן-גבעתיים22 במרץ 2021    דקה אחת
0

גינת חיה צ'יפמן שודרגה

גינת חיה צ'יפמן שודרגה גינת חיה צ'יפמן, בשכונת נחלת גנים ברמת גן, נחנכה לאחר שעברה "מתיחת פנים". הגינה הציבורית ששודרגה...

חדשות רמת גן-גבעתיים22 במרץ 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה