חדשות רמת גן-גבעתיים

בנו של מפקד אגף שפ"ע בעיריית רמת גן נהרג בתאונה

חדשות רמת גן-גבעתיים18 בפברואר 2021    דקה אחת
0

איתי אוחיון (29), בנו של אלברט אוחיון, נהרג ביום ראשון בלילה מפגיעת רכב בדרך יפו בדרום תל אביב

בנו של מפקד  אגף שפ"ע בעיריית  רמת גן נהרג בתאונה
זירת התאונה | צילום: דוברות מד"א

איתי אוחיון (29), בנו של מפקד אגף שפ"ע בעיריית רמת גן אלברט אוחיון, נהרג ביום ראשון בלילה מפגיעת רכב בדרך יפו בדרום תל אביב.
"הפצוע שכב על הכביש בסמוך לאופנוע, כשהוא מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה, כשאזרחים מבצעים בו פעולות החייאה בסיסיות בהדרכה טלפונית של מוקד מד"א", סיפרו חובשי מד"א, אלי ריימונד ומאיר בטיטו. "מיד התחלנו בטיפול רפואי מתקדם ביחד עם צוות הניידת של טיפול נמרץ, שהגיעו למקום ופינו אותו לבית החולים איכילוב תוך כדי המשך ביצוע ההחייאה, כשמצבו קריטי".
אולם בהמשך נאלצו הרופאים באיכילוב לקבוע את מותו. הטרגדיה הכתה בתדהמה בני משפחה, חברים וקרובים.
ראש עיריית רמת גן כרמל שאמה הכהן אמר בעקבות מותו הטרגי של אוחיון: "זה היה אמור להיות בוקר מעודד, עם הפיכת העיר לצהובה ונתוני החיסונים המצוינים. אבל אז הלמה בנו הבשורה המרה. אין מילים שינחמו על אובדן ילד. כולנו, העיר, העובדים והתושבים, משתתפים בצער המשפחה ומחבקים בשעה קשה זו את חברנו אלברט ואת משפחתו".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

גבעתיים: איך תיראה גבעת קוזלובסקי?

עשרה משרדי אדריכלים השתתפו בתחרות אדריכלית לתכנון העתידי של גבעת קוזלובסקי בגבעתיים. בתום התחרות נבחרה הצעת אדריכלית הנוף רחלי נצר,...

חדשות רמת גן-גבעתיים25 בפברואר 2021    2 דקות
0

מבצע מרוכז לחיסון אוכלוסיית רמת השקמה

בניסיון למצות את פוטנציאל המחוסנים ברמת גן, הועברו ביום שלישי בבוקר קרוב ל-200 חיסוני קורונה למרפאת רמת השקמה של שירותי...

חדשות רמת גן-גבעתיים25 בפברואר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה