חדשות רמת גן-גבעתיים

רטרו לצד חדשנות טכנולוגית

חדשות רמת גן-גבעתיים7 בפברואר 2021    דקה אחת
0

מרחב למידה חדשני נחנך השבוע בספריית קלעי העירונית

רטרו לצד חדשנות טכנולוגית
קוניק במרחב הלמידה בקלעי | צילום: באדיבות דוברות עיריית גבעתיים

השבוע נחנך מרחב למידה חדשני בספריית קלעי, המנוהלת ע"י עיריית גבעתיים, במעמד ראש העירייה, רן קוניק. החלל כולל ספריה עם מבחר כתבי עת מדעיים, מרכז תקשורת חדשני, עמדות למידה וחדר ישיבות. מגוון חללי הישיבה מאפשרים מפגשים של קבוצות עבודה בהרכבים שונים לצד עמדות למידה אישיות ושקטות. בכל עמדת ישיבה מוצב מתקן עגינה עם שקעים להתחברות למחשבים ניידים. חלק מהאלמנטים החזותיים המקוריים של החלל נשמרו, וניתן דגש לתכנון הארכיטקטוני כמבנה רטרו. מנהל החינוך הוביל את תהליך תכנון מרחב הלמידה, בליווי מנהל מחלקת הנוער, טל גזית ויועצת החדשנות, ענת מאור.

המרחב מאופיין בחדשנות טכנולוגית, ובמרכזו ממוקם מרכז תקשורת נייח ומשוכלל המאפשר מפגשים אינטראקטיביים סינכרוניים וא-סינכרוניים. כחלק מהרצון לעודד עבודת צוות ותהליכי חשיבה משותפים, הוצב במרחב קיר אינטראקטיבי לשיתוף ידע.

החלל עוצב בסגנון רטרו וכולל כיסאות מרופדים צבעוניים, ספות ועציצים. השראות הרטרו לא הסתכמו רק בפן העיצובי, אלא באו לידי ביטוי גם במתן נראות להיסטוריה העירונית, כשעל אחד מהקירות נתלו תמונות היסטוריות משנותיה הראשונות של גבעתיים.

אירית אהרונסון, ראש מנהל החינוך, הנוער והצעירים: "בשבועות הקרובים נחנוך את מרכז החדשנות בספריית קלעי. מרכז זה הוא עוד אחד ממרחבי החדשנות הקיימים בעיר, העומד לרשות תלמידי בתי הספר והסטודנטים. מרחב חדש זה ישמש גם להתכנסויות ולמפגשים לימודיים".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

גבעתיים: איך תיראה גבעת קוזלובסקי?

עשרה משרדי אדריכלים השתתפו בתחרות אדריכלית לתכנון העתידי של גבעת קוזלובסקי בגבעתיים. בתום התחרות נבחרה הצעת אדריכלית הנוף רחלי נצר,...

חדשות רמת גן-גבעתיים25 בפברואר 2021    2 דקות
0

מבצע מרוכז לחיסון אוכלוסיית רמת השקמה

בניסיון למצות את פוטנציאל המחוסנים ברמת גן, הועברו ביום שלישי בבוקר קרוב ל-200 חיסוני קורונה למרפאת רמת השקמה של שירותי...

חדשות רמת גן-גבעתיים25 בפברואר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה