חדשות רמת גן-גבעתיים

100 במדד בקרת ההון האנושי

חדשות רמת גן-גבעתיים1 בפברואר 2021    דקה אחת
0

עיריית גבעתיים קבלה את הציון הגבוה ביותר במדד של משרד הפנים לרשויות המקומיות

100 במדד בקרת ההון האנושי
צילום: דוברות העירייה

עיריית גבעתיים קיבלה את הציון הגבוה ביותר במדד בקרת ההון האנושי של משרד הפנים לרשויות המקומיות.

העירייה התבשרה על כך במכתב רשמי של משרד הפנים שהופנה לראש עיריית גבעתיים רן קוניק. על פי בדיקת המשרד עולה שעיריית גבעתיים קיבלה את הציון הגבוה ביותר האפשרי – ציון 100 בהתבסס על בדיקתם של כלל נתוני הרשות על פי קריטריונים של משרד הפנים.

הדירוג הגבוה, מציג עמידתה המיטבית של העירייה בקריטריונים שנקבעו על ידי משרד הפנים בתחום איכות האנושי והניהול התקין במדד בקרת ההון האנושי של משרד הפנים לרשויות המקומיות.

המדד, המשוקלל על פי מגוון קריטריונים שנקבעו מראש על ידי משרד הפנים לקביעת דירוג הרשות, יעודכן מדי שנה על ידי משרד הפנים, ויהווה תנאי לקבלת זכויות הרשות ממשרד הפנים, להאצלת סמכויות בתחום ההון האנושי.

בין היתר, נקבע דירוג הרשויות במדד על סמך הקריטריונים בתחום הגשת הצהרות הון, הליכי מכרזים, איוש משרות סטטוטוריות, חריגות שכר, מעמד ההון האנושי, מנגנון הערכת עובדים, עמידה בתקן כוח אדם ועוד. בכל אותם מדדים קיבלה העירייה את הציון הגבוה ביותר האפשרי וכל המדדים היו תקינים.

סמנכ"ל מינהל ומשאבי אנוש בעיריית גבעתיים אסף אדרי ציין כי: הציון המצוין במדד הינו פרי של עבודה מאומצת, השמה את ניהול ההון האנושי בעיריית גבעתיים במקום הראשון בכלל הפרמטרים שנבחנו. הון אנושי איכותי בעירייה מביא שירות מעולה לתושבי העיר

ראש העירייה רן קוניק ציין: "כי הוא מברך על תוצאות המדד של משרד הפנים והעמידה בקריטריונים המחמירים הנלווים אליו. אחד מהיעדים המרכזיים שלי כראש עיר היה להציב את איכות השירות, המנהל התקין והשקיפות למען תושבי העיר כנדבך מרכזי. אנו לא שוקטים על השמרים ומשתפרים בכל שנה והציון הגבוה הוא מדד לעבודה נהדרת שנעשית כאן".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

גבעתיים: איך תיראה גבעת קוזלובסקי?

עשרה משרדי אדריכלים השתתפו בתחרות אדריכלית לתכנון העתידי של גבעת קוזלובסקי בגבעתיים. בתום התחרות נבחרה הצעת אדריכלית הנוף רחלי נצר,...

חדשות רמת גן-גבעתיים25 בפברואר 2021    2 דקות
0

מבצע מרוכז לחיסון אוכלוסיית רמת השקמה

בניסיון למצות את פוטנציאל המחוסנים ברמת גן, הועברו ביום שלישי בבוקר קרוב ל-200 חיסוני קורונה למרפאת רמת השקמה של שירותי...

חדשות רמת גן-גבעתיים25 בפברואר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה