חדשות רמת גן-גבעתיים

לרגל ט"ו בשבט: שי לחברי מועדוני האזרחים הותיקים

חדשות רמת גן-גבעתיים27 בינואר 2021    דקה אחת
0

חברי המועדון קיבלו עד לביתם עציץ רקפות מסמלי החג וכן עוגות, עוגיות ומאפים, כחלק משיתוף פעולה בין דורי בין תלמידי בית הספר "כצנלסון" ומועדון האזרחים הותיקים "שדה בוקר"

לרגל ט"ו בשבט: שי לחברי מועדוני האזרחים הותיקים
צילום: באדיבות עיריית גבעתיים

בהמשך לשיתוף פעולה בין דורי, שהתקיים במהלך השנה בין תלמידי בית הספר "כצנלסון" ומועדון האזרחים הותיקים "שדה בוקר" המופעל על ידי האגף לשירותים חברתיים נתרמו תלמידי כיתה ג', הורי התלמידים ומנהלת בית הספר רוית סירי יחד עם מנהלת המועדון רונית אדטו לחלוקת שי מרגש לרגל ט"ו בשבט ותשומת לב לרגל הסגר.

חברי המועדון קיבלו עד לביתם עציץ רקפות מסמלי החג וכן עוגות, עוגיות ומאפים להמתיק ולהנעים את ימי הסגר.

גם חברי מועדון אלון בניהולה של דליה הראל זוכים לשי עציצי תבלין עם הסבר על התבלין וברכה לרגל ט"ו בשבט בסיוע וחלוקה של תלמידי בית ספר שמעוני.

מנהלת המחלקה לאזרחים ותיקים המפעילה את המועדונים, ענת חורב ציינה כי המפגשים שבין הילדים והמבוגרים משמחים וממלאים אופטימיות את כל השותפים לו- הן הילדים והן חברי המועדון. אנו מקווים שהמועדונים יחזרו לפעול במהרה והבחברים יוכלו להפגש ללא מרחק ובבטיחות.

יש לציין כי בשגרה לאורך השנה נהנים הגמלאים מחוגי אנגלית, ציור, ניה, התעמלות מגוונת, מכון אדלר, הרצאות, סדנאות מחשב ושימושי טלפון חכם ועוד.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

גבעתיים: איך תיראה גבעת קוזלובסקי?

עשרה משרדי אדריכלים השתתפו בתחרות אדריכלית לתכנון העתידי של גבעת קוזלובסקי בגבעתיים. בתום התחרות נבחרה הצעת אדריכלית הנוף רחלי נצר,...

חדשות רמת גן-גבעתיים25 בפברואר 2021    2 דקות
0

מבצע מרוכז לחיסון אוכלוסיית רמת השקמה

בניסיון למצות את פוטנציאל המחוסנים ברמת גן, הועברו ביום שלישי בבוקר קרוב ל-200 חיסוני קורונה למרפאת רמת השקמה של שירותי...

חדשות רמת גן-גבעתיים25 בפברואר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה