חדשות רמת גן-גבעתיים

במסגרת פרויקט "יחידה מאמצת": תזמורת צה"ל מתנדבת בקהילה הרמת-גנית

חדשות רמת גן-גבעתיים17 בינואר 2021    דקה אחת
0

כ-80 חיילים מתזמורת צה"ל התנדבו בחודשים האחרונים עם אזרחים ותיקים, מבודדים ובנושא הסברה בזמן הקורונה

במסגרת פרויקט "יחידה מאמצת": תזמורת צה"ל מתנדבת בקהילה הרמת-גנית
צילום: באדיבות העירייה

במסגרת הפרויקט "יחידה מאמצת" כ-80 חיילים מתזמורת צה"ל מתנדבים בחודשים האחרונים ברחבי רמת גן עם אזרחים ותיקים, מבודדים ובנושא הסברה בזמן הקורונה.  בשבוע שעבר רה"ע כרמל שאמה הכהן הודה באופן אישי לכלל החיילים המתנדבים ביחידה.

"יחידה מאמצת" היא יוזמה של צה"ל שנועדה לסייע לרשויות מקומיות בהתמודדות עם הקורונה, בכל ימות השבוע  בין השעות 9:00-18:00, כולל שישי, כאשר בכל שבוע מתחלפת קבוצת החיילים. במסגרת המיזם העירוני ברמת גן, החיילים שיתפו פעולה יחד עם אגף הביטחון, שירותים חברתיים ומחלקת הרובעים במגוון רחב של מיזמים כמו: מיפוי רכזי בניינים לתדרוכים במהלך הקורונה, שיחות עם מבודדים ומיפוי הצרכים שלהם, סיוע בתחנות הבדיקות.

בנוסף, החיילים לקחו חלק בסיוע לאזרחים הוותיקים בעיר באמצעות "מוקד זהב" למען האזרחים הוותיקים בזמן הקורונה. החיילים התקינו גם כ-400 גלאי עשן בבתי הקשישים ולקחו חלק בחגיגות יום הולדת 100 במרכזי היום ובתי האבות.

ראש עיריית רמת-גן, כרמל שאמה הכהן: "אני רוצה להודות בשם תושבות ותושבי העיר לתזמורת צה"ל ולאנשי הרווחה בעיר. זה מחמם את ליבי ואת ליבם של התושבים, לראות את המסירות והערכיות של החיילים שעושים משימות שלא בהכרח כתובות בפקודת מטכ"ל, אלא מתוך תחושה של ערבות הדדית. אני מצדיע לכם ומאחל לכם שתמיד תהיו בצד הנותן ושנמשיך להיות בחברה החורטת על דגלה את ערכי הרעות. אני אבא לשני חיילים בצבא ואני אומר לכם שהערבות ההדדית היא הנשק העיקרי שלנו ובזכותכם, מדינת ישראל הפכה למובילה ופורצת דרך".

מפקד יחידת תזמורת צה"ל, רס"ן שימי אוחיון: "השתתפות היחידה בפרויקט זה, הינה ביטוי ממשי לערבות ההדדית הנדרשת מכל עם ישראל בימים אלה. אנו שמחים להיות סמן ימני בצה"ל כחלק מסיוע והשתתפות מפרויקט זה".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

גבעתיים: איך תיראה גבעת קוזלובסקי?

עשרה משרדי אדריכלים השתתפו בתחרות אדריכלית לתכנון העתידי של גבעת קוזלובסקי בגבעתיים. בתום התחרות נבחרה הצעת אדריכלית הנוף רחלי נצר,...

חדשות רמת גן-גבעתיים25 בפברואר 2021    2 דקות
0

מבצע מרוכז לחיסון אוכלוסיית רמת השקמה

בניסיון למצות את פוטנציאל המחוסנים ברמת גן, הועברו ביום שלישי בבוקר קרוב ל-200 חיסוני קורונה למרפאת רמת השקמה של שירותי...

חדשות רמת גן-גבעתיים25 בפברואר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה