חדשות רמת גן-גבעתיים

קול ששון וקול שמחה: מתחתנים בצל הקורונה

חדשות רמת גן-גבעתיים12 בינואר 2021    דקה אחת
0

בסיוע עירוני וביוזמת המחלקה לתרבות תורנית, נערכה היום חתונתם של תושבי העיר גרשון ונטע לי ברחבת בית הכנסת הגדול ברמת גן. אירוע זה הינו חלק ממערך כולל של שמחות שנערכות בחסות העירייה ללא עלות

קול ששון וקול שמחה: מתחתנים בצל הקורונה
צילום: דוברות עיריית רמת גן

עונת האירועים העירונית בזמן משבר הקורונה נמשכת. בתמיכה עירונית מקיפה ובהתאם להנחיות משרד הבריאות נערכה היום חתונתם של גרשון ונטע לי, תושבי העיר שנכנסו תחת חופה וקידושין ברחבת בית הכנסת הגדול. העירייה סייעה לזוג בהקמת החופה, בכיבוד קל, הגברה ובהזמנת הרב שמריהו שיקדש את הזוג הצעיר.

אירוע זה הינו חלק ממערך כולל של שמחות שנערכות בחסות עיריית רמת גן. האירועים מיועדים לקהל מצומצם (עד 20 איש במרחב פתוח) ויעמדו בכל הנחיות משרד הבריאות – כולל כמות מוזמנים, שמירת מרחק, הצהרת בריאות ומדידת חום. כל הלוקיישנים הרמת-גנים נבחרו כך שניתן יהיה לשלוט על כמות המוזמנים ולהימנע מכניסת אורחים מעבר למותר.

ראש עיריית רמת גן, כרמל שאמה הכהן: "אנחנו כאן למען תושבי העיר ברגעים הקשים ולבטח גם בשמחות. בתקופה זו עלינו להקפיד להיות בשמחה וזוהי זכות גדולה עבורנו לסייע לזוגות רמת-גנים להיכנס תחת חופה וקידושין, כדת משה וישראל. עוד בתחילת הקורונה, הקצענו מספר מוקדים עירוניים מרכזיים לעריכת שמחות ואירועים כמו ברחבת בית הכנסת הגדול, בית קרניצי והפארק לאומי למען תושבי העיר. אני מאחל מזל טוב לזוג הצעיר ומזמין כל תושב בעיר שזקוק לסיוע במקום או באמצעים לוגיסטיים, לפנות אלינו לקבלת כלל האמצעים הנדרשים".

סגן רה"ע ומחזיק התיק לשירותים חברתיים ותרבות תורנית, עו"ד דוד מנחם: "היום, כפי שעשינו מספר לא מועט של פעמים, ערכנו טקס חופה לזוג אשר חיפש מקום להתחתן בתקופת הקורונה, ובזכות המיזם הייחודי והראשוני שזכיתי להוביל בברכתו של ראש העיר ובסיועם של הרב שמריהו כהן ומנהל המחלקה לתרבות תורנית משה רביבו חגגנו טקס מרגש ומפליא ברחבת בית הכנסת הגדול. במישור האישי פרטי שלי התרגשתי לדעת שהחתן הינו יליד עפולה עלית עיר הולדתי, אשר בירך את ראש העיר בבריאות איתנה".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

רמת גן וגבעתיים מציינות את חודש המודעות...

ברמת גן ובגבעתיים מציינים את חודש המודעות לסרטן השד. במוקד הקמפיין תודגש חשיבות המודעות לגילוי מוקדם של המחלה. סרטן השד...

חדשות רמת גן-גבעתיים13 באוקטובר 2021    דקה אחת
0

גן דוד במרום נווה יחודש וישודרג

פרויקט חידוש פארק דוד בשכונת מרום נווה ברמת גן יוצא לדרך. התוכנית החדשה לשדרוג הפארק הוכנה בשיתוף משרד האדריכלים א.ב...

חדשות רמת גן-גבעתיים13 באוקטובר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה