חדשות רמת גן-גבעתיים

איך אפשר לעזור: גבעתיים מושיטה יד לאזרחים הוותיקים

חדשות רמת גן-גבעתיים10 בינואר 2021    דקה אחת
0

העירייה צפויה להתקשר ללמעלה מ- 5000 בתי אב בדרישה לשלומם ולהציע סיוע בתקופת הסגר. בשבוע שעבר נערכו שיחות גם עם שורדי השואה וקשישים בודדים בעיר

איך אפשר לעזור: גבעתיים מושיטה יד לאזרחים הוותיקים
צילום: באדיבות העירייה

למעלה מ- 5000 בתי אב של אזרחים ותיקים יחלו לקבל השבוע שיחות מעיריית גבעתיים הדורשות לשלומם וכן בדיקה האם הם זקוקים לסיוע בתקופת הסגר.

השיחות נערכות על ידי עובדי האגף לשירותים חברתיים, עובדי עירייה, עובדי עמותת קהילתיים ומתנדבים אשר מתקשרים לאלפי האזרחים הוותיקים ודורשים לשלומם בימים מורכבים אלה של סגר נוסף.

עובדי העירייה, עובדי עמותת קהילתיים והמתנדבים המקיימים את השיחות מזהים באם נדרשת התערבות או סיוע והבקשה מועברת באופן מסודר לאגף לשירותים חברתיים להמשך טיפול.

בשבוע שעבר נערכו שיחות גם עם שורדי השואה והקשישים הבודדים בעיר כולל סיוע לתיאום חיסוני קורונה מהמוקד המיוחד שנפתח בעירייה ובחינת בקשות סיוע מכל סוג שהוא.

ראש האגף לשירותים חברתיים, מירי פרחי, אשר האגף בראשו היא עומדת מנהל את המבצע ציינה כי: העיר דואגת ועוטפת בתשומת לב רבה את האזרחים הוותיקים לאורך כל תקופת הקורונה ונעשה מאמץ בלתי מתפשר להעניק את כל הצרכים הנדרשים לאותם אזרחים ותיקים יקרים.

ראש עיריית גבעתיים רן קוניק ציין כי: משבר הקורונה יצר סיטואציה קשה מאוד לכולנו אולם במיוחד לבני הגיל השלישי אשר מכורח הנסיבות נאלצים להישאר בבתים ולשמור על בריאותם. מתוך הבנה שזו האוכלוסייה שנפגעה יותר מכל בתקופת הקורונה אנו פועלים כל הזמן להיות בקשר, למלא צרכים ולמצוא פתרונות יצירתיים לדור הוותיק שכולנו חייבים לו תודה.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

רמת גן וגבעתיים מציינות את חודש המודעות...

ברמת גן ובגבעתיים מציינים את חודש המודעות לסרטן השד. במוקד הקמפיין תודגש חשיבות המודעות לגילוי מוקדם של המחלה. סרטן השד...

חדשות רמת גן-גבעתיים13 באוקטובר 2021    דקה אחת
0

גן דוד במרום נווה יחודש וישודרג

פרויקט חידוש פארק דוד בשכונת מרום נווה ברמת גן יוצא לדרך. התוכנית החדשה לשדרוג הפארק הוכנה בשיתוף משרד האדריכלים א.ב...

חדשות רמת גן-גבעתיים13 באוקטובר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה