חדשות רמת גן-גבעתיים

גבעתיים: בני הנוער משפיעים על איכות הסביבה

חדשות רמת גן-גבעתיים5 בינואר 2021    דקה אחת
0

מחזיק תיק איכות הסביבה בעיריית גבעתיים, עו"ד אביעד מנשה ומחזיקת תיק הנוער קארין אינס החליטו לצרף לוועדת איכות הסביבה את התיכוניסטיות מאיה בליצקי ונטע-לי סטרונגין

גבעתיים: בני הנוער משפיעים על איכות הסביבה
נטע-לי סטרונגין

תוספת כוח משמעותית ורעננה בוועדה לאיכות הסביבה של עיריית גבעתיים! מחזיק תיק איכות הסביבה בעיריית גבעתיים, עו"ד אביעד מנשה ומחזיקת תיק הנוער קארין אינס החליטו לצרף לוועדת איכות הסביבה נציגות של בני הנוער בעיר.

הנציגות החדשות בוועדה הן מאיה בליצקי ונטע-לי סטרונגין.  בליצקי, תלמידת כיתה י' בתיכון קלעי ומדריכה בתנועת הנוער כנפיים של קרמבו: "איכות הסביבה הייתה תמיד חשובה לי, ובשנים האחרונות נחשפתי למשבר האקלים והחלטתי לא לעמוד מהצד. מפריעים לי בעיקר המעשים של האדם הפרטי. הדברים שבעיני, בעזרת מודעות ודרך נכונה, יהיה הכי פשוט ומשמעותי להשפיע עליהם. כבת נוער חשוב לי לקדם ולהשפיע בעיקר על החינוך. אם נפעל נכון כבר עכשיו, אולי לנו, לדור הבא, יהיה עולם קצת פחות הרוס לחיות בו".

סטרונגין, בת 17, לומדת בכפר הירוק: "העולם שלנו ממשיך וממשיך להזדהם- ולכן הנושא הזה כל כך יקר לליבי. זה הבית שלנו ואי אפשר לתת לו להיהרס! אני אשמח לקדם נושאים רבים כמו עזרה לבעלי החיים- כמו חתולי הרחוב שסובלים מאלימות רבה מצידם של המון בני אדם, וסובלים בחודשי הקיץ מחוסר מים. בנוסף, אני אשמח לקדם את נושא השימוש החוזר בגבעתיים- כמו בגדי יד שניה. אני חושבת שאם נתגייס מספיק, נוכל לעזור לסביבה שלנו (ולנו)".

יו"ר ועדת איכות הסביבה אביעד מנשה מסר: "זה לא סוד שבגבעתיים התברכנו בבני ובנות נוער איכותיים, מעורבים ואיכפתיים. באקלים שבו אנו חיים יש את כל הסיבות לראות את בני הנוער משתלבים בתהליכי קבלת ההחלטות, ובמיוחד החלטות שנוגעות לעולם שבו הם יחיו בעתיד ושנוגעות לכל אחד ואחת מאתנו. ברוכות הבאות מאיה ונטע-לי ושיהיה לכן בהצלחה. הצלחתכן – הצלחתנו!".

קארין אינס מחזיקת תיק הנוער ציינה: "אני מברכת על שיתוף הפעולה בין מחלקת הנוער לאיכות הסביבה. הנוער היום מעורב יותר מתמיד בסביבה ופעיל למען עתיד טוב יותר. אני מאחלת בהצלחה ענקית לחברות הועדה המצטרפות".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

נזכור את הנופלים

מרכז ההתמחות בית יד לבנים גבעתיים, נמצא בשיאו של מיזם מיוחד עבור המשפחות השכולות, של המרת קלטות וידאו ואאודיו של בני...

חדשות רמת גן-גבעתיים19 בינואר 2021    דקה אחת
0

במסגרת פרויקט "יחידה מאמצת": תזמורת צה"ל מתנדבת...

במסגרת הפרויקט "יחידה מאמצת" כ-80 חיילים מתזמורת צה"ל מתנדבים בחודשים האחרונים ברחבי רמת גן עם אזרחים ותיקים, מבודדים ובנושא הסברה...

חדשות רמת גן-גבעתיים17 בינואר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה