חדשות רמת גן-גבעתיים

על פי הלמ"ס: רמת גן במקום השני במדדי איכות החיים בישראל

חדשות רמת גן-גבעתיים30 בדצמבר 2020    דקה אחת
0

רמת גן נבחרה מקרב 16 הערים הגדולות בישראל. כמו כן, העיר מוקמה במקום הראשון במדדים של מחזור פסולת ותחושת השוויונית מיתר הערים הגדולות

על פי הלמ"ס: רמת גן במקום השני במדדי איכות החיים בישראל
רמת גן מלמעלה | צילום: אלי אטיאס

רמת גן מיצבה את עצמה כאחת משלושת הערים עם איכות החיים הגבוהה ביותר. היא העיר השנייה הכי טובה בכל מדדי איכות החיים, מקרב הערים הגדולות בישראל. כך עולה מנתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה (למ"ס), אשר פרסמה היום  את הדוח הממשלתי בנושא מדדי איכות חיים, קיימות וחוסן לאומי – הכולל התייחסות נרחבת לרשויות המונות 100 אלף תושבים ומעלה.

הדירוג שערכה הלמ"ס התבסס על המדדים המשותפים לכל 16 הערים הגדולות, ביניהם: שיעור התעסוקה, שביעות הרצון מהעבודה, הרוגים ופצועים בתאונות דרכים, תמותת תינוקות, תוחלת חיים, מידת אמון במערכת הבריאות, שביעות רצון מאזור המגורים, בני 30 בעלי השכלה על-תיכוני והשכלה גבוהה, ציפיות ביחס לעתיד ושביעות רצון מהחיים.

רמת גן זכתה במקום הראשון בתחושת השוויונית בעיר, דוגמא לכך ניתן היה לראות בנושא קידום זכויות הקהילה הלהט"בית  בעיר שזיכו את רה"ע כרמל שאמה הכהן יחד עם עוד 5 רשויות נוספות, לאות של כבוד מנשיא המדינה על תרומתו למען השמירה על זכויותיהם של הקהילה הגאה בעיר.

גם בנושא המחזור רמת-גן מובילה באמצעות פעילות נרחבת של אגף שפ"ע לשמירה על סביבה ירוקה, אשר משולב עם מעבר חלקי לפחים טמוני קרקע ומבצעי הסברה ועידוד התושבים לחשוב ירוק ולמחזר.

ראש העירייה כרמל שאמה הכהן: "רמת גן עיר משגשגת שטוב לחיות בה, עיר שמובילה בקרב הערים בישראל בכמות הפסולת שהעיר ממחזרת ובתחושת השוויוניות של תושביה. נמשיך לפעול למען שגשוגה של העיר ולמען רווחת תושבי העיר רמת גן".

 

 

 

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

נזכור את הנופלים

מרכז ההתמחות בית יד לבנים גבעתיים, נמצא בשיאו של מיזם מיוחד עבור המשפחות השכולות, של המרת קלטות וידאו ואאודיו של בני...

חדשות רמת גן-גבעתיים19 בינואר 2021    דקה אחת
0

במסגרת פרויקט "יחידה מאמצת": תזמורת צה"ל מתנדבת...

במסגרת הפרויקט "יחידה מאמצת" כ-80 חיילים מתזמורת צה"ל מתנדבים בחודשים האחרונים ברחבי רמת גן עם אזרחים ותיקים, מבודדים ובנושא הסברה...

חדשות רמת גן-גבעתיים17 בינואר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה