חדשות רמת גן-גבעתיים

בהשקעה של 2 מיליון שקלים: נחנכו אולם הכדורסל ומגרשי הספורט בבית הספר ניצנים

חדשות רמת גן-גבעתיים29 בדצמבר 2020    דקה אחת
0

השניים נחנכו השבוע במעמד ראש העירייה כרמל שאמה הכהן

בהשקעה של 2 מיליון שקלים: נחנכו אולם הכדורסל ומגרשי הספורט בבית הספר ניצנים
קבע מזוזה. שאמה הכהן | צילום: אילן ספירא

השבוע חנך ראש עיריית רמת גן כרמל שאמה הכהן את אולם הכדורסל ומגרשי הספורט בבית הספר ניצנים בעיר. בהשקעה של 2 מיליון שקלים התבצע שיפוץ מקיף וחודשו מגרשי הספורט ואולם הכדורסל בבית הספר ניצנים עם ציוד חדיש ומתקדם.

שאמה הכהן: " ביה"ס ניצנים הולך לעבור שינוי דרמטי ואני שמח להתחיל את השינוי עם חידוש האולם ומגרשי הספורט שמהווים שינוי של אווירה ושינוי של תפיסה שכוללת צבעוניות, חדשנות ושילוב גם של אמצעי מדיה באולם שיאפשרו קיום של אירועים לאחר הקורונה. כעת, המקום מכבד את התלמידים ונותן להם להרגיש שמשקיעים בהם. אנחנו מתכננים גם לשדרג גם את כל שדרת הנרקיסים שנמצאת בסמוך לבית הספר ואנו מכוונים לשדרג גם את המבנה הפדגוגי של בית הספר שנמצא בשלבי התכנון. את הדברים שלמדנו בחידוש אולם הכדורסל ומגרשי הספורט בניצנים, ניישם גם בביה"ס ארנון. אנו נמשיך לשקם את התשתיות שהוזנחו במרוצת השנים בחלק מהמגרשים והאולמות, טובת ילדי העיר – לפני הכל. ספורט זה חינוך! ספורט זה בריאות! ספורט זה קהילה!".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

נזכור את הנופלים

מרכז ההתמחות בית יד לבנים גבעתיים, נמצא בשיאו של מיזם מיוחד עבור המשפחות השכולות, של המרת קלטות וידאו ואאודיו של בני...

חדשות רמת גן-גבעתיים19 בינואר 2021    דקה אחת
0

במסגרת פרויקט "יחידה מאמצת": תזמורת צה"ל מתנדבת...

במסגרת הפרויקט "יחידה מאמצת" כ-80 חיילים מתזמורת צה"ל מתנדבים בחודשים האחרונים ברחבי רמת גן עם אזרחים ותיקים, מבודדים ובנושא הסברה...

חדשות רמת גן-גבעתיים17 בינואר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה