חדשות רמת גן-גבעתיים

סדנה למציאת עבודה

חדשות רמת גן-גבעתיים24 בדצמבר 2020    דקה אחת
0
סדנה למציאת עבודה
פודהורזר. מימוש הפוטנציאל | צילום: באדיבות המצולמת

לאחר כחמישה חודשים ועל רקע המשבר הכלכלי במשק, עיריית גבעתיים הודיעה על פתיחת סדנה מיוחדת לסיוע בהשתלבות מחדש במעגל העבודה. הסדנה תיפתח במהלך חודש ינואר, בהנחייתה של רונית מילר.
הסדנה הקודמת התקיימה בחודש יוני, לאחר הסגר הראשון, והסדנה המתוכננת כעת תהווה פרויקט קהילתי שמטרתו לסייע לתושבי העיר להתמודד עם השלכות משבר הקורונה בתחום התעסוקתי.
גלי פודהורזר, שהשתתפה בסדנה הקודמת, שלחה מכתב תודה ובו היא שיתפה על תחושותיה בעקבות ההשתתפות שלה בסדנה ועל הצלחתה למצוא עבודה בעקבותיה: "אני גלי, מצאתי עבודה כפרילנסרית, והתחלתי גם לשכור קליניקה פה באזורנו, שבה אני מקבלת לקוחות פרטיים, ובנוסף אני עובדת במרכז התפתחות לילדים, שנמצא בחולון, פעמיים בשבוע. נלחמתי על המקצוע שלי, ובזכות שיתוף הפעולה ביני לבין המרכז, אני מצליחה לממש את הפוטנציאל שלי, ולהגשים עוד חלומות".
הכלים המעשיים בסדנה הייחודית יכללו סקירה של תמורות בשוק העבודה, זהות תעסוקתית, זיהוי חוזקות וחלומות תעסוקתיים, חיפוש עבודה אפקטיבי, כתיבת קורות חיים והכנה לראיון עבודה בזום ובטלפון. במקביל, יינתן דגש להעצמת תחושת הערך העצמי וחוללות עצמית תעסוקתית וכלים להתמודדות עם מצבי לחץ וחוסר ודאות.
בעירייה ציינו כי תקופה מאתגרת זו מתאפיינת באוכלוסיות שלמות שנפלטו ממעגל העבודה באופן פתאומי, לעתים לאחר שנים רבות של עבודה באותו מקום/תחום מבלי שתכננו זאת. חלקם מצאו עצמם מחויבים למצוא אפיק פרנסה חדש כשהם חסרי כלים אפקטיביים לבצע את השינוי.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

נזכור את הנופלים

מרכז ההתמחות בית יד לבנים גבעתיים, נמצא בשיאו של מיזם מיוחד עבור המשפחות השכולות, של המרת קלטות וידאו ואאודיו של בני...

חדשות רמת גן-גבעתיים19 בינואר 2021    דקה אחת
0

במסגרת פרויקט "יחידה מאמצת": תזמורת צה"ל מתנדבת...

במסגרת הפרויקט "יחידה מאמצת" כ-80 חיילים מתזמורת צה"ל מתנדבים בחודשים האחרונים ברחבי רמת גן עם אזרחים ותיקים, מבודדים ובנושא הסברה...

חדשות רמת גן-גבעתיים17 בינואר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה