חדשות רמת גן-גבעתיים

בלי בושה: גנבו ארנק מקשישה בזמן הקניות

חדשות רמת גן-גבעתיים26 בנובמבר 2020    דקה אחת
0
בלי בושה: גנבו ארנק מקשישה בזמן הקניות
צילום אילוסטרציה: אינגאימג'

"בעת שבחרתי ירקות ופירות, פתאום עמדו לידי שתי בחורות ואחרי זמן קצר המשיכו. רק כשהגעתי לקופה גיליתי שהן כייסו תוך שניות מתוך התיק שלי טלפון סלולרי וארנק – שהיו בו כרטיס אשראי, תעודת זהות, מסמכים וכסף מזומן", סיפרה ל"המקומון" אישה כבת 75, שארנקה נגנב ממנה בעת שביקרה בסניף שופרסל ברחוב הירדן ברמת גן.
"כשעמדתי לשלם בקופה עבור המוצרים שקניתי, פתאום ראיתי שהארנק והטלפון הסלולרי לא בתיק. בהתחלה חשבתי שאולי שכחתי לפני שיצאתי לסופר, הלכתי מהר הביתה וחיפשתי, אבל לא מצאתי ושוב חזרתי לסופר", היא סיפרה עוד בהתרגשות על החוויה הקשה שחוותה. "מנהל הסניף מיד טיפל בזה ופנה לקב"ט. בבדיקת מצלמות האבטחה, ראו ששתי הבחורות, שהיו לבושות בבגדים שחורים, גנבו מתוך התיק שהיה פתוח את הטלפון והארנק".
האישה המבוגרת מיהרה לסניף הבנק כדי לבטל את כרטיס האשראי. "בהמשך התברר שבתוך פחות משעה שתי הנוכלות הספיקו לקנות דברים
בכ-20 אלף שקל מכרטיס האשראי, לפני שנחסם. אני לא מבינה איך הן הגיעו לקוד הסודי של כרטיס האשראי, הוא לא היה בארנק, או שאולי לא ביקשו את הקוד הסודי כשהן קנו", היא סיפרה עוד בהתרגשות. "גם התלוננתי במשטרה".
לאחר כשלושה ימים התקשרו מהמשטרה ועדכנו כי תעודת הזהות ומסמכים נוספים נמצאו בחנות בבני ברק. "אולי שם עלו עליהן והן נמלטו", היא העריכה. לדבריה, בחברת כרטיסי האשראי הודיעו לה כי הכסף יוחזר לה. "זו טראומה לא קלה. חשוב שהתיק יהיה סגור תמיד, ולפקוח עיניים כשאנשים לידינו. זה יכול לקרות לכל אחד ובכל מקום", היא התריעה.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

נזכור את הנופלים

מרכז ההתמחות בית יד לבנים גבעתיים, נמצא בשיאו של מיזם מיוחד עבור המשפחות השכולות, של המרת קלטות וידאו ואאודיו של בני...

חדשות רמת גן-גבעתיים19 בינואר 2021    דקה אחת
0

במסגרת פרויקט "יחידה מאמצת": תזמורת צה"ל מתנדבת...

במסגרת הפרויקט "יחידה מאמצת" כ-80 חיילים מתזמורת צה"ל מתנדבים בחודשים האחרונים ברחבי רמת גן עם אזרחים ותיקים, מבודדים ובנושא הסברה...

חדשות רמת גן-גבעתיים17 בינואר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה