חדשות רמת גן-גבעתיים

עו"ד זוהר ישרים חזר לקואליציה

לאחר שפרש לפני כשנה בעקבות מחלוקת על הפעלת התחבורה הציבורית בשבת, אומר עו"ד ישרים: "אנחנו נמצאים בתקופה מאתגרת, ויש ללכד ולחבר בין הציבורים בעיר וזה הזמן לאחד"

עו"ד זוהר ישרים חזר לקואליציה
עו"ד ישרים ושאמה הכהן. "נפעל להשפיע מבפנים" | צילום: דוברות עיריית רמת גן

כשנה לאחר שפרש בטריקת דלת בעקבות הפעלת התחבורה הציבורית בשבת, חזר עו"ד זוהר ישרים לקואליציה בעיריית רמת גן. הוא יקבל את תיקי גנים ונוף וביטחון ואכיפה.
"ראש העירייה נותן מענה ראוי לתושבי העיר, ובטח לציבור הדתי. יש שיפור מאוד גדול, ומעולם לא נתנו לנושא הדת בעיר דברים כמו שראש העיר נותן. אחד מבתי הכנסת הגדולים במדינה, שהקימו עבור הרב ציון פאלח, עומד להיחנך בקרוב, ונעשו שיפוצים בבתי כנסת נוספים", הסביר עו"ד ישרים והוסיף: "אנחנו נמצאים בתקופה מאתגרת ויש ללכד ולחבר בין הציבורים בעיר וזה הזמן לאחד".
לדבריו, כאשר תעלה סוגיית חידוש התחבורה הציבורית בשבתות (היא הופסקה רק בשל משבר הקורונה), הוא יצביע נגד. "יש לנו חופש הצבעה בנושאי דת, וזו הייתה גם הדרישה של ראש העירייה. נפעל להשפיע מבפנים. אני יכול לומר שהציבור הדתי ביקש שאכנס לקואליציה".
עו"ד ישרים יפעל בקואליציה ביחד עם סגן ראש העירייה, עו"ד מנחם דוד (ש"ס), לאחר שהתמודדו ברשימה משותפת בבחירות למועצת העירייה.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

כואב הלב: ארבעה ברבורים מתו בפארק הלאומי

ארבעה ברבורים שחורים מתו בשבועיים האחרונים באגם הפארק הלאומי ברמת גן, לאחר שחלו בשפעת העופות. בעקבות שרשרת מקרי המוות, נותרו...

חדשות רמת גן-גבעתיים26 בנובמבר 2020    דקה אחת
0

בלי בושה: גנבו ארנק מקשישה בזמן הקניות

"בעת שבחרתי ירקות ופירות, פתאום עמדו לידי שתי בחורות ואחרי זמן קצר המשיכו. רק כשהגעתי לקופה גיליתי שהן כייסו תוך...

חדשות רמת גן-גבעתיים26 בנובמבר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה