חדשות רמת גן-גבעתיים

בר מצווה חגיגית בבית מייסד העיר

חדשות רמת גן-גבעתיים9 בנובמבר 2020    דקה אחת
0

אילי, תושב העיר שהגיע למצווה, מימש את הצעת ראש עיריית רמת-גן כרמל שאמה הכהן, וחגג את טקס בר המצווה בבית אברהם קריניצי

בר מצווה חגיגית בבית מייסד העיר
אילי עולה למצוות | צילום: עופר חן

הוריו של אילי, תושב העיר שחגג בר מצווה, החליטו לממש את הצעת ראש עיריית רמת-גן כרמל שאמה הכהן, וערכו את טקס בר המצווה של אילי בבית מייסד העיר, רה"ע הראשון אברהם קריניצי.

אירוע זה הינו חלק ממערך כולל של שמחות שנערכות בחסות עיריית רמת-גן. האירועים מיועדים לקהל מצומצם (עד 20 איש) ויעמדו בכל הנחיות משרד הבריאות – כולל כמות מוזמנים, שמירת מרחק, הצהרת בריאות ומדידת חום. כל הלוקיישנים הרמת-גנים נבחרו כך שניתן יהיה לשלוט על כמות המוזמנים ולהימנע מכניסת אורחים מעבר למותר.

ראש עיריית רמת גן, כרמל שאמה הכהן: "אנחנו חוגגים היום את בר המצווה של עילאי באחד מהבתים החשובים בעיר. קראנו היום בפרשה של איליאיך אברהם מקבל את המלאכים והנה עילאי מתקבל בברכה בבית אברהם קרניצי ז"ל, רה"ע הראשון שייסד את העיר ומורשתו וביתו שייכים לכל תושב ותושבת בעיר. אני מקווה שניפגש רק בשמחות ובאירועים טובים ורחבים יותר. העיר רמת-גן ירוקה אנו מקווים לחזור לשגרת חיים מלאה כמה שיותר מהר, עבודה פרנסה וחברה".

 

 

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

כואב הלב: ארבעה ברבורים מתו בפארק הלאומי

ארבעה ברבורים שחורים מתו בשבועיים האחרונים באגם הפארק הלאומי ברמת גן, לאחר שחלו בשפעת העופות. בעקבות שרשרת מקרי המוות, נותרו...

חדשות רמת גן-גבעתיים26 בנובמבר 2020    דקה אחת
0

בלי בושה: גנבו ארנק מקשישה בזמן הקניות

"בעת שבחרתי ירקות ופירות, פתאום עמדו לידי שתי בחורות ואחרי זמן קצר המשיכו. רק כשהגעתי לקופה גיליתי שהן כייסו תוך...

חדשות רמת גן-גבעתיים26 בנובמבר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה