חדשות רמת גן-גבעתיים

תיקי פורת מונתה למנהלת מרכז המצוינות של גבעתיים

חדשות רמת גן-גבעתיים26 באוקטובר 2020    דקה אחת
0

פורת תחליף את מאלי כהן שיצאה לגמלאות לאחר שעמדה בראש המרכז בשש השנים האחרונות

תיקי פורת מונתה למנהלת מרכז המצוינות של גבעתיים
פורת | צילום: דוברות עיריית גבעתיים

תיקי פורת מונתה למנהלת מרכז המצוינות של גבעתיים ותחליף את מאלי כהן שיצאה לגמלאות לאחר שעמדה בראש המרכז בשש השנים האחרונות.

פורת היא אשת חינוך מוערכת עם רקורד עשיר בניהול מוסדות חינוך ובהובלת פרויקטים חינוכיים וקהילתיים. בשני העשורים האחרונים עסקה בהקמה וניהול של בית הספר היסודי האזורי "רמת כורזים" בצפון הארץ. היא הובילה את בית הספר להישגים ארציים ולזכייה בפרסים יוקרתיים בתחום החינוך, בהם "פרס החינוך היישובי" של משרד החינוך. במהלך הקריירה שלה שמשה גם כמחנכת ומורה בכתות א'-ו' ומילאה תפקידים ניהוליים והתנדבותיים בתחום החינוך.

פורת אוחזת בתואר שני M.A במקרא מאוניברסיטת חיפה ותואר בחינוך B.Ed  ממכללת אורנים, בנוסף להיותה בוגרת קורס מנהלי בתי ספר ממכללת תל-חי.

מרכז המצוינות של גבעתיים מהווה מסגרת לחינוך והעשרה של תלמידים שוחרי ידע בגנים ובבתי הספר. במרכז נחשפים התלמידים לדרכי למידה חווייתיות בתחומי המדעים, הטכנולוגיה, הלימודים ההומאניים והאומנות.

תיקי פורת: "אני מודה על האמון שניתן בי ושמחה לקחת על עצמי את אתגר הובלת מרכז המצוינות בגבעתיים. מרחבי הלמידה החדשניים של המרכז מזמנים למידה המותאמת לעת הנוכחית ואנו נמשיך לקדם את ערכי המצוינות בקרב הילדים ובני הנוער בגבעתיים תוך הכרה ביכולת הייחודית של כל תלמיד ומיצוי הפוטנציאל הטמון בו."

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

כואב הלב: ארבעה ברבורים מתו בפארק הלאומי

ארבעה ברבורים שחורים מתו בשבועיים האחרונים באגם הפארק הלאומי ברמת גן, לאחר שחלו בשפעת העופות. בעקבות שרשרת מקרי המוות, נותרו...

חדשות רמת גן-גבעתיים26 בנובמבר 2020    דקה אחת
0

בלי בושה: גנבו ארנק מקשישה בזמן הקניות

"בעת שבחרתי ירקות ופירות, פתאום עמדו לידי שתי בחורות ואחרי זמן קצר המשיכו. רק כשהגעתי לקופה גיליתי שהן כייסו תוך...

חדשות רמת גן-גבעתיים26 בנובמבר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה