חדשות רמת גן-גבעתיים

מאירים את רמת גן

חדשות רמת גן-גבעתיים20 באוקטובר 2020    דקה אחת
0

במסגרת קמפיין "שומרים באהבה על רמת גן ירוקה" הואר בניין העירייה בצבע ירוק. הקמפיין הוא חלק מהבעת הערכה לתושבים וכוחות הביטחון, הרופאים וההצלה, שתורמים להפיכתה של העיר לנקייה מקורונה

מאירים את רמת גן
בניין העירייה מואר בירוק | צילום: עיריית רמת גן

בניין העירייה הואר בצבע ירוק כאמירת תודה והערכה לתושבים וכוחות הביטחון, הרופאים וההצלה, שסייעו להפיכתה של העיר רמת-גן לעיר ירוקה. במסגרת הקמפיין 'שומרים באהבה על רמת גן ירוקה' יואר כל יום בניין אחר ויחולקו חומרי הסברה בגינות העיר.

ראש עיריית רמת-גן, כרמל שאמה הכהן: "באחריות ובערבות הדדית, נשמור יחד על רמת-גן ירוקה. אני רוצה לברך את המרכז הרפואי שיבא, פיקוד העורף, המשטרה ומד"א על שיתוף הפעולה שהביא לתוצאות בשטח. המלאכה אינה הושלמה ועלינו לנהוג באחריות ולהישמע לכלל ההנחיות של משרד הבריאות ואף להחמיר בדרישות במידת הצורך, כפי שעשינו עם חזרת הגנים והצהרונים בכפוף לבדיקות כלל הגננות והסייעות. רק ביחד, ננצח את הקורונה".

על פי  תכנית הרמזור של משרד הבריאות, רמת- גן הוגדרה כעיר ירוקה ולרגל הפיכתה לעיר ירוקה,  בניין העירייה הואר בצבע ירוק כאמירת תודה והערכה לכל העוסקים במלאכה: התושבים, המרכז הרפואי שיבא, פיקוד העורף, המשטרה ומד"א על שיתוף הפעולה שהביא לתוצאות בשטח.

בהמשך השבוע יוארו ויוסמנו מוקדים נוספים בעיר כירוקים כמו למשל מגדל משה אביב, כיכר אורדע, קרניצי ועוד.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

כואב הלב: ארבעה ברבורים מתו בפארק הלאומי

ארבעה ברבורים שחורים מתו בשבועיים האחרונים באגם הפארק הלאומי ברמת גן, לאחר שחלו בשפעת העופות. בעקבות שרשרת מקרי המוות, נותרו...

חדשות רמת גן-גבעתיים26 בנובמבר 2020    דקה אחת
0

בלי בושה: גנבו ארנק מקשישה בזמן הקניות

"בעת שבחרתי ירקות ופירות, פתאום עמדו לידי שתי בחורות ואחרי זמן קצר המשיכו. רק כשהגעתי לקופה גיליתי שהן כייסו תוך...

חדשות רמת גן-גבעתיים26 בנובמבר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה