חדשות רמת גן-גבעתיים

בואו לרוץ איתן: קבוצת "גמאני רצה" הגיעה לפארק הלאומי ברמת-גן

חדשות רמת גן-גבעתיים12 באוקטובר 2020    דקה אחת
0

המיזם החברתי שמקדם קבוצות ריצה המיועדות לנשים המתמודדות עם סרטן השד, פתח קבוצת ריצה גם בעיר ביוזמת מחזיקת התיק לקידום מעמד האישה ושוויון מגדרי עו"ד חיה מנע # האימונים נערכים פעמיים בשבוע בימים שני ורביעי בערב, ללא עלות

בואו לרוץ איתן: קבוצת "גמאני רצה" הגיעה לפארק הלאומי ברמת-גן
צילום: דוברות עיריית רמת-גן

המיזם החברתי "גמאני רצה", שמקדם קבוצות ריצה המיועדות לנשים שמתמודדות עם סרטן השד, פתח קבוצת ריצה ברמת גן ביוזמת מחזיקת התיק לקידום מעמד האישה ושוויון מגדרי עו"ד חיה מנע. האימונים נערכים פעמיים בשבוע בימים שני ורביעי בערב בפארק הלאומי, ללא עלות ובהרשמה מראש.

רצות כל הדרך אל עבר קו בריאות. קבוצת הריצה "גמאני רצה", שמקדם קבוצות ריצה המיועדות לנשים שמתמודדות עם סרטן השד, החלה את פעילותה בפארק הלאומי רמת גן.

האימונים נערכים פעמיים בשבוע בימים שני ורביעי בערב בפארק הלאומי ברמת גן, ללא עלות. קבוצת הריצה מעניקה לנשים ליווי מקצועי של מאמנים מתנדבים, כושר גופני, חיזוק המערכת החיסונית ומסגרת חברתית חמה ותומכת.

מיזם זה הוא נדבך אחד מתוך מערך שלם של פעילויות המאורגנות על ידי העירייה בחודש המודעות לסרטן השד שנערך בחודש אוקטובר. השבוע, בשת"פ עם המרכז הרפואי שיבא, העירייה תפרוס דגלים ורודים תחת הרישום "נבדקת", בציר שבין רמת אפעל לבית החולים שיבא, שמטרתן לעודד נשים ללכת להיבדק. מלבד פריסה זו העירייה תפעל להארת מספר מוקדים מרכזיים בוורוד כמו מגדל משה אביב והפארק הלאומי. בפייסבוק העירוני יועברו הרצאות בנושא בשיתוף עם האגודה למלחמה בסרטן.

סרטן השד הינה המחלה הממארת השכיחה ביותר בישראל ובעולם המערבי בכלל. כ- 5,000 נשים, מאובחנות מדי שנה כחולות בסרטן השד בישראל. ככל שהמחלה מאובחנת בשלבים המוקדמים עולים סיכויי הריפוי לכ-90%.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

מאירים את רמת גן

בניין העירייה הואר בצבע ירוק כאמירת תודה והערכה לתושבים וכוחות הביטחון, הרופאים וההצלה, שסייעו להפיכתה של העיר רמת-גן לעיר ירוקה....

חדשות רמת גן-גבעתיים20 באוקטובר 2020    דקה אחת
0

תחת מגבלות התו הסגול: מועדוני הגמלאים חזרו...

מועדוני האזרחים הוותיקים המופעלים על ידי המחלקה לאזרחים ותיקים באגף לשירותים חברתיים חזרו לפעילות כל זאת בהתאם להנחיות התו הסגול,...

חדשות רמת גן-גבעתיים20 באוקטובר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה