חדשות רמת גן-גבעתיים

"9 ליטרים של סם האונס"

חדשות רמת גן-גבעתיים7 בספטמבר 2020    דקה אחת
0

משטרת ישראל עצרה גבר כבן 65 מגבעתיים, כשברשותו כמות גדולה של  GBL. בביתו נמצאה גם מעבדה, אביזרי מין ומצלמות נסתרות. מעצרו הוארך עד ה-9.9.20

"9 ליטרים של סם האונס"
צילום: דוברות המשטרה

משטרת ישראל עצרה גבר כבן 65 מגבעתיים, כשברשותו 9 ליטרים של חומר GBL הידוע בכינויו גם כ"סם האונס". בביתו נמצאה גם מעבדה ואביזרים.

במסגרת מאבק המשטרה בנגע הסמים לרבות נגד עבירות של ייצור וסחר בסם,  המשטרה פועלת כל העת למניעת הפצת הסמים והחומרים המרעילים את הרחובות, גם כאלו שבהם נעשים שימושים נוספים לעבירות פליליות כדוגמת "סם האונס", כל זאת למען הגנה על ביטחונו ושלומו של הציבור.

בפעילות אכיפה יזומה שבוצעה על ידי משטרת ישראל ומכס נתב״ג, נעצר בביתו בגבעתיים,  חשוד בן 65 בחשד כי ייבא מסין כמות גדולה של GBL.

במהלך הפעילות המשטרתית , שוטרי ימ״ר ת״א פשטו על ביתו של החשוד בגבעתיים, שם איתרו מעבדה לרקיחת חומרים כימיים וכן חומרים כימיים שונים , בנזין בחבית וכלים שונים לרקיחת החומרים.

במהלך החיפוש, איתרו השוטרים בחדר השינה בבית החשוד תאורה ייחודית, אביזרים שונים הנחזים להיות אביזרי מין, מחשבים ומצלמות נסתרות. כחלק מהחקירה בודקת המשטרה האם קיים קשר בין

הממצאים בבית החשוד לכמויות הגדולות של סם האונס שנתפסו.

החשוד נעצר לחקירה ומעצרו הוארך על ידי בית משפט השלום בת״א עד יום 9.9.20, מועד בו יובאו השניים לדיון בהארכת מעצרם.

מהמשטרה נמסר: ״במעצרו של החשוד ותפיסת הכמות העצומה של חומר כה מסוכן, נמנעה פגיעה באלפי קורבנות אונס פוטנציאליים. די בטפטוף טיפות ספורות של החומר המסוכן למשקה , כדי לטשטש חושיו של הקורבן ולבצע בו מעשי אונס אכזריים. אנו קוראים לציבור לגלות ערנות".

 

 

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

האור בקצה המנהרה

הסינים מגיעים, ועבודות הקמת הקו האדום של הרכבת הקלה צוברות תאוצה. "רואים את האור בקצה המנהרה", אומר מנכ"ל נת"ע, חיים...

חדשות רמת גן-גבעתיים9 בספטמבר 2020    9 דקות
0

סכסוך שכנים

רמת גן נקבעה כ"עיר צהובה" וגבעתיים כ"עיר ירוקה", על פי מתווה הרמזור של פרויקטור הקורונה, פרופ' רוני גמזו. עימות פרץ...

חדשות רמת גן-גבעתיים9 בספטמבר 2020    2 דקות

כתיבת תגובה