חדשות רמת גן-גבעתיים

רמת גן: חשד להתעללות במעון פעוטות

חדשות רמת גן-גבעתיים27 באוגוסט 2020    2 דקות
0

בית משפט השלום אביב האריך את מעצרה של סייעת במעון השייך ל"מפעלי בית עמנואל", החשודה בהתנהגות ברוטאלית כלפי אחד הפעוטות

רמת גן: חשד להתעללות במעון פעוטות
צילום אילוסטרציה | אינגאימג'

שוב חשד להתעללות במעון פעוטות, והפעם בשכונת רמת אפעל שברמת גן. בית משפט השלום בתל אביב האריך ביממה את מעצרה של סייעת במעון השייך ל"מפעלי בית עמנואל", החשודה בהתנהגות ברוטאלית כלפי אחד הפעוטות במעון.

נציין כי הסייעת החשודה נעצרה ברביעי האחרון, לאחר שהחוקרים צפו בסרטון ממצלמות האבטחה של אותו מעון, וזאת בעקבות תלונה שהעבירו הורים של אחד הילדים על חשד למקרה אלימות שהתרחש באותו מעון.

מנהל המעון העביר את פנייתם של ההורים אל משרד העבודה שתחת הפיקוח שלה מתנהל המעון בטענה שרק דרכם יהיה ניתן לצפות לכאורה בסרטוני האבטחה.

משנמצא בסרטון כי אחת הסייעות ולאו דווקא זאת שנגדה לכאורה הוגשה תלונת ההורים, אכן נהגה באלימות כלפי פעוט במעון, שעה שגררה אותו באגרסיביות, הוחלט להעביר את החומר לטיפולה של המשטרה.

בהודעה שפרסמה המשטרה נטען כי: "השבוע הוגשה תלונה נגד סייעת בגן ילדים ברמת גן בחשד לאלימות כלפי פעוט במהלך שהותו בגן. עם קבלת התלונה פתחה המשטרה בחקירה ואמש עצרה את החשודה, בת 45 תושבת רמת גן, לחקירה".

כאמור מעצרה של הסייעת הוארך ביממה ובהחלטתה כתבה השופטת נאווה ברוורמן "מדובר בחשודה בעבירות של התעללות פיזית ונפשית בחסר ישע. עיינתי בכובד ראש בתיק החקירה ועלה חשד שהחשודה ביצעה את העבירות המיוחסות לה מעבר לרף הסביר. המשטרה מבקשת לבצע פעולות חקירה נוספות כאשר החשודה לא יכולה לשבש את החקירה. שמעתי בקשב את טענות הסנגור וראיתי לנכון לא להיעתר למלוא הימים שמבקשת המשטרה, אלא להאריך את מעצרה עד מחר".

עו"ד שי אורן המייצג את הסייעת ציין. "יש עכשיו אווירה ציבורית קשה, וגם אני אבא לילדים. מרשתי סיפקה הסבר לסרטונים שהוטחו בפניה, כמו למה היא שמה רגל פה או רגל פה. מרשתי לא יכולה לשבש סרטונים".

נבהיר כי עוד קודם למעצרה של הסייעת עודכנו ההורים בהתרחשויות במעון תוך שהיא מציינת כי בעקבות תלונה מהורים הועבר הנושא לבדיקת משרד העבודה ולאור הממצאים שעלו , הוגשה תלונה במשטרה כנגד אחת הסייעות במעון.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

מאירים את רמת גן

בניין העירייה הואר בצבע ירוק כאמירת תודה והערכה לתושבים וכוחות הביטחון, הרופאים וההצלה, שסייעו להפיכתה של העיר רמת-גן לעיר ירוקה....

חדשות רמת גן-גבעתיים20 באוקטובר 2020    דקה אחת
0

תחת מגבלות התו הסגול: מועדוני הגמלאים חזרו...

מועדוני האזרחים הוותיקים המופעלים על ידי המחלקה לאזרחים ותיקים באגף לשירותים חברתיים חזרו לפעילות כל זאת בהתאם להנחיות התו הסגול,...

חדשות רמת גן-גבעתיים20 באוקטובר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה