חדשות רמת גן-גבעתיים

אוגוסט אומנותי

חדשות רמת גן-גבעתיים20 באוגוסט 2020    דקה אחת
0
אוגוסט אומנותי
צילום: דוברות עיריית גבעתיים

מבצע Friday Chill בגבעתיים צובר תאוצה. עם תחילת חופשת הקיץ לילדים בחודש יולי, החלו בימי שישי מופעי רחוב של אומנים תושבי גבעתיים בין השעות 13:00-10:00 בשורת מוקדים בעיר.
בין האומנים, שהופיעו ברחובות ראשיים, ניתן למצוא זמרים, הרכבים מוזיקליים, פסלים חיים, להטוטנים ואומני פנטומימה, אשר פעלו ליצירת אווירה חגיגית על רקע החום הכבד ומשבר הקורונה.
מופעי הרחוב הססגוניים גם מהווים חלק מהניסיון לעודד תושבים לצאת לקניות בעסקים בעיר, שחלקם נפגעו במהלך משבר הקורונה, וזאת לצד סיוע לאומנים מקומיים.
"היוזמה מסייעת לאומנים בעיר ומחזקת את הכלכלה המקומית", ציין ראש עיריית גבעתיים רן קוניק. "נפלא היה לראות ולשמוע בכל פינה את אומני העיר שיצאו להנעים ולשמח את התושבים, אשר הקפידו על ההנחיות גם בחום של אוגוסט".
בתוך כך, העירייה קיימה את "שמח בגינה" – פיילוט ראשון מסוגו שהתקיים בגינת הבנים בעיר. במהלך האירוע נהנו עשרות משפחות מחוויה מוזיקלית אינטראקטיבית של "גולי והגיטרה" ושל צמד "התיבה המזמרת" – עם עידן טולדנו ואיציק כהן במופע מוזיקלי תיאטרלי.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

נזכור את הנופלים

מרכז ההתמחות בית יד לבנים גבעתיים, נמצא בשיאו של מיזם מיוחד עבור המשפחות השכולות, של המרת קלטות וידאו ואאודיו של בני...

חדשות רמת גן-גבעתיים19 בינואר 2021    דקה אחת
0

במסגרת פרויקט "יחידה מאמצת": תזמורת צה"ל מתנדבת...

במסגרת הפרויקט "יחידה מאמצת" כ-80 חיילים מתזמורת צה"ל מתנדבים בחודשים האחרונים ברחבי רמת גן עם אזרחים ותיקים, מבודדים ובנושא הסברה...

חדשות רמת גן-גבעתיים17 בינואר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה