חדשות רמת גן-גבעתיים

מיזם "יום חשמלי" יוצא לדרך

חדשות רמת גן-גבעתיים31 ביולי 2020    דקה אחת
0

ימי איסוף מיוחדים לפסולת חשמלית יתקיימו ברמת גן, בניסיון להפחית את כמויות הגרוטאות והפסולת האלקטרונית בחוצות העיר

מיזם "יום חשמלי" יוצא לדרך
פסולת חשמלית | צילום: דוברות עיריית רמת גן

ימי איסוף מיוחדים לפסולת חשמלית יתקיימו ברמת גן, בניסיון להפחית את כמויות הגרוטאות והפסולת האלקטרונית בחוצות העיר. על היוזמה אחראים תאגיד מ.א.י למחזור פסולת אלקטרונית ועיריית רמת גן.
מדי שבוע, במסגרת "יום חשמלי", תוכל כל משפחה בעיר להוציא למדרכה הסמוכה לביתה את מכשירי החשמל והאלקטרוניקה שהתקלקלו. רכב איסוף מיוחד יגיע וייקח את המוצרים למחזור אלקטרוני, ללא חיוב כספי של התושבים.
על פי המתווה, בדרום רמת גן ניתן יהיה להוציא את הפסולת האלקטרונית מיום ראשון בבוקר ועד ליום שני בצהריים. בצפון רמת גן ניתן יהיה ניתן להוציא את הפסולת מיום שלישי בבוקר ועד ליום רביעי בצהריים. בעירייה הבהירו שתושבים שנמצאים במרכז העיר ולא בטוחים לאיזה אזור הם שייכים, יוכלו להוציא את הפסולת באחד הימים הללו והיא תיאסף.
"שיתוף הפעולה עם התושבים הוא המפתח להצלחת המהלך הירוק בעיר", אמר ראש עיריית רמת גן כרמל שאמה הכהן לרגל השקת המיזם.
"לצד עבודה מסורתית, אנו בוחנים בצורה מתמדת טכנולוגיות חדשות לשיפור העבודה והשירות לתושב", ציין מחזיק תיק איכות הסביבה בעירייה, דני גולדשטיין.
אמנון שחרור ודן הלמן, מנכ"לים משותפים במ.א.י בתאגיד המחזור האלקטרוני: "אנו רואים עלייה דרמטית במחזור בכל הערים, שבהן התחלנו את תהליך הפינוי המוסדר", סיפרו אמנון שחרור ודן הלמן, מנכ"לים משותפים בתאגיד המחזור האלקטרוני מ.א.י.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

רמת גן וגבעתיים מציינות את חודש המודעות...

ברמת גן ובגבעתיים מציינים את חודש המודעות לסרטן השד. במוקד הקמפיין תודגש חשיבות המודעות לגילוי מוקדם של המחלה. סרטן השד...

חדשות רמת גן-גבעתיים13 באוקטובר 2021    דקה אחת
0

גן דוד במרום נווה יחודש וישודרג

פרויקט חידוש פארק דוד בשכונת מרום נווה ברמת גן יוצא לדרך. התוכנית החדשה לשדרוג הפארק הוכנה בשיתוף משרד האדריכלים א.ב...

חדשות רמת גן-גבעתיים13 באוקטובר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה